Alergolog W Okolicach Czaplinek

ulica Miła 6/2
78-600 Wałcz

Polecam Panią doktor,stawia dokladne diagnozy. Lekarz z powołania,interesuje się małym pacjentem. Konkretne i i fachowe podejście. Leczę córkę u Pani doktor od urodzenia i nigdy się nie zawidłam!

Opinia dodana przez: Karolina

Centrum Medyczno - Rehabilitacyjne Puls
Budowlanych 10
78-600 Wałcz

Nie polecam, pani nie ma podejścia do małego pacjenta, nieprzyjemna i niecierpliwa.W czasie krótkiej prywatnej wizyty zdążyła 3 razy nieprzyjemnie odezwać się do malucha. Chyba podczas wizyty prywatnej mamy prawo wymagać trochę więcej.

Opinia dodana przez: Joanna

Barwice

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było

Edward Łaski

Dermatolog, Alergolog

Wojska Polskiego 2-6
Wałcz

Na prawdę bardzo dobry lekarz, męczyłam sie z trądzikiem ( kosmetyczka, inni dermatolodzy, kremy) i nic. Poleciła mi go kuzynka gdyż miała bardzo uciążliwy trądzik na całej twarzy po terapii zastosowanej przez dr Łaskiego oczywiście nie na drugi dzień wszystko ulegało polepszeniu a po pryszczach nie zostały blizny, oprócz niej wyleczył kolegę który z powodu problemu opisanego jw został zapisany do szpitala, który przy odpowiedniej terapii lekowej został wyleczony. Oczywiście trądzik to żmudna i długotrwała terapia, jednak przy odpowiedniej konsultacji może przynieść oczew=kiwane skutki. Byłam u dr 2 razy gdzyż wiecej wizyt nie było mi juz potrzebne, bardzo wyrozumiały człowiek, nie jest pasywny jak piszą inny, gdy byłam II raz na wizycie mógł mnie nie przyjąć ponieważ spieszył sie gdyż konczył dyżur jednak poszedł mi na rękę i przyjął mnie na "książeczkę", jechałam 300km na wizyte ale opłacało się POLECAM!!!

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczny i Ftyzjopneumonologiczny
Chłodna 50