Alergolog 1 W Województwie: Małopolskie

Wolny termin: 4 Lip o 10:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Adam Pajor

Alergolog, Internista

664
34-654 Męcina

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Ja polecam doktora. Ma dobre podejście do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Wizyta krótka, ale na temat choroby, z którą przyszłam. Doktor konkretny i kompetentny. Zlecił leczenie, które pomogło. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara
Alergolog Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Alergolog, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Gabinet Alergologii Dziecięcej

Kraków

Świetny lekarz, wie co mówi i wie jak rozpisać leczenie. Chodzę do Pani doktor prywatnie, jak do większości specjalistów, gdyż uważam, że w obecnym systemie opieki zdrowotnej, lekarz nie ma możliwość poświęcenia 100% uwagi danemu pacjentowi. Leczenie jest tak ustawione że wystarczają nam dwie wizyty w roku. Każde badania oraz testy wykonujemy w szpitalu, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Na dzień dzisiejszy moje dziecko jest ustabilizowane.

Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Aleksander Obtułowicz

Alergolog, Dermatolog

dr med. Aleksander Obtułowicz - dermatolog, wenerolog, alergolog
ul. Racławicka 48
Kraków

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów
zawsze spokojny, uśmiechnięty, wyjaśnia wątpliwości, szczery!!! / za to go cenię / bo mówi jak będzie a nie co pacjent chce usłyszeć.

obyśmy mieli jak najwięcej tak PROFESJONALNYCH dermatologów

Opinia dodana przez: niewierny tomasz

ulica Bujaka 1

Leczenie u pana doktora odniosło pożądany skutek. Dziękuję.

Leczenie u pana doktora odniosło pożądany skutek. Dziękuję.

lekarz Krzysztof Mączka

Alergolog, Pediatra

ulica Różana 1
32-800 Brzesko

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Mamy do Niego pełne zaufanie. Wszystko tłumaczy wystarczy tylko zapytać. Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, z ogromnym zaangazowaniem. Jesli chodzi o sposób bycia, trzeba sie przyzwyczaic i miec troche dystansu do siebie😉

Opinia dodana przez: Ania

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Na prywatnych wizytach bardzo miła i uprzejma na NFZ całkiem inna osoba. Nie polecam. Opryskliwa, wyniosła.

POLIMED
Oś Piastów 40

Oceniam panią Kotlinowską jako bardzo złego lekarza. Jest niekompetentna, nieuprzejma, opryskliwa, a poza tym odnosi się do pacjenta w taki sposób, że ma się odczucie, że ten lekarz po prostu nie chce mu pomóc. Gdy podczas wizyty zaczęłam opowiadać o tym co mi dolega, popatrzyła na wyniki testów skórnych i stwierdziła, że testy nic nie wykazują, i że nic mi nie jest. Zapytałam, jak może mi nic nie być skoro ja się tak cały czas męczę z moim problemem, u laryngologa byłam, zrobili badania i już tam stwierdzili że to musi być problem alergologiczny. Na to pani doktor zirytowanym głosem: „nie wiem co pani dolega”, „proszę przyjść jak się pani nasili”, „proszę iść jeszcze raz do laryngologa”. Cały czas miałam wrażenie, że jedyne o czym myśli podczas wizyty to to żebym już opuściła jej gabinet (a byłam tam max 10 minut). Żadnych dodatkowych badań, żadnej chęci rozmowy. Ciekawe jest to że gdy poszłam do innego alergologa od razu na podstawie samych objawów zaproponował diagnozę i badania tylko ją potwierdziły. Podsumowując wizyta u pani dr Kotlinowskiej okazała się stratą czasu i zdrowia bo kolejny rok męczyłam się z moją chorobą bez leczenia. .

Opinia dodana przez: Jola