Alergolog 1 W Województwie: Lubuskie

65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Janusz Paskal

Alergolog, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

uważam że to konkretny i rzeczowy człowiek,leczył koleżanki dziecko i jest dobrze,nie można od razu kogoś przekreślać. Byłam 2tyg. w szpitalu i nie wykryto mi na co jestem uczulona,a tam sami specjaliści przecież są;), wysłali mnie z dobrymi wynikami do domu,a ja dalej się dusiłam i puchłam.

65-048 Zielona Góra

Leczyłam syna 11 lat,prócz tego że jest świetnym specjalistą to pozostał człowiekiem.

lekarz Ryszard Szcząchor

Alergolog, Dermatolog

65-048 Zielona Góra

Doświadczony i kompetentny, a co najważniejsze- skuteczny. Do tego całkiem sympatyczny.

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Zdecydowanie nie polecam. Zawsze spóźniona, nietaktowna, odwołuje wizyty wcześniej umówione bez podanie przyczyny, a później nie odbiera telefonu.
Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć".
Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i ...

Proszę się dobrze zastanowić czy na pewno chcecie państwo tam się "leczyć".
Teraz przyjmuje też w Eskulapie w Żarach no i cóż- biedni pacjenci!

Opinia dodana przez: Elżbieta

Ewa Szczepańska