Alergolog W Okolicach Darłowo

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna

Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

Jabłoniowa 24

Witam.
Na samym początku chciał bym zaznaczyć, że ten komentarz nie ma na celu oczerniania tego"specjalisty" a jedynie udzielenie cennej rady.

Witam.
Ten Pan za wizytę bierze ok 180zł, cena ta oczywiście nie obejmuje pozostałych badań. Wszystko będzie was kosztowało ok 500zł. Usłyszycie, że zawsze jest do waszej dyspozycji i jeśli tylko macie jakiś problem to możecie przychodzić. Mój brat jest od urodzenia niepełnosprawny. Rodzice udali się z nim do tego specjalisty ponieważ się dusił i nic nie mógł jeść. Myśleliśmy, że to alergia. Skasował ich 180zł za wizytę i za pozostałe badania 300zł.. nie mówiąc już o lekach które też nie są tanie. Bratu oczywiście nie przeszło. Poszli więc na wizytę ponowną. W odpowiedzi usłyszeli, że jest on wybrykiem natury i po prostu powinniśmy dać mu umrzeć. Dodał, że w Stanach wiele by zapłacili żeby go zbadać bo dzieci z jego wadą żyją kilka dni a mój brat ma 17 lat. Dodał również żeby moi rodzice nie przychodzili więcej.
Ten człowiek nie ma uczuć. Sam bym tak nie potraktował najgorszego wroga tak jak on potraktował chorego od urodzenia chłopca.

Opinia dodana przez: Dawid

Fiedlera 3
Słupsk

Zdecydowanie tak.Mój syn miał stwierdzoną astmę i bez przerwy był chory.Pewnego razu dostał gorączki 40st.Poszłam do lekarza dr.Jasonek która nic nie stwierdziła i tak zaczeła się wędrówka od lekarza do lekarza i nic.W nocy na drugi dzień trafiłam na pogotowie na 11-go listopada pani doktor zbadała mi syna i powiedziała że nic mu nie jest a jak ja si
obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do ...

obie nie radzę z chorobą dziecka to ona skieruje go do szpitala.Na trzeci dzień zadzwoniłam do doktora Dębickiego przyjął nas mimo późnej pory.Zbadał mi dziecko i okazało się że ma zapalenie ucha środkowego.wspomnę że był badany przez 4 lekarzy i żaden nie zajrzał do ucha.Po 5 dniach mój syn był zdrowy poszłam na kontrole i zaczełam opowiadać o tym jak to moje dziecko choruje.Zaproponował testy w których wyszło bardzo duże uczulenie na roztocza i zaczął go odczulać i tak od 4 lat dziecka nie miało w ustach antybiotyku.Wróciła odporność.Wyprowadził mi dziecko ja mam spokojne życie tylko raz na miesiąc idziemy na zastrzyk.Zawsze można do niego zadzwonić bez względu na porę dnia i udzieli porady.Jak go nie ma w Słupsku i coś mnie nie tak to kieruje mnie do szpitala i jest ok.Najbardziej kompetentny lekarz.Teraz przeprowadziłam się do Piły i tu zaskoczenie lekarze biorą pieniądze i umywają ręce nie odbierają tel. po godzinach i ogólnie beznadzieja.P\Jak macie kasę to nie żałujcie jej na zdrowie dziecka i lekarza Dębickiego

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Pediatra

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Lekarz w 100% godny polecenia , leczę dwoje dzieci u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni . Mało takich lekarzy .

Opinia dodana przez: Aleksandra

MIĘDZYZAKŁADOWA PRZYCHODNIA REHABILITACYJNA PRZY GRYF SPÓŁKA Z O.O.
SZCZECIŃSKA 59 A
76-200 Słupsk

Lecze się już u doktora od 2009 roku. Jest przemiły, bardzo kompetentny i uprzejmy, nie zgadzam się z niemiłymi opiniami dotyczącymi np tego że nie stosuje nowych metod leczenia. Stosuje i to wiele metod np odczulanie, które wielu osobom bardzo pomaga, jeżeli komuś nie pomaga to jego problem, bo decydował się na to podpisując oświadczenie, że zgadza się na to leczenie pomimo że w niektórych przypadkach może nie przynieść skutku. Albo nażre się orzechów albo czekolady przed zastrzykiem to niech do nikogo nie ma pretensji tylko do siebie, że leczenie jest nieskuteczne. Pielęgniarka towarzysząca doktorowi również bardzo przemiła i robiąca bezbolesne zastrzyki, bardzo ładna i delikatna. POLECAM!!!

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi ...

choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Opinia dodana przez: Wojtek

ulica Jabłoniowa 24 b/c
75-679 Koszalin

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk