Gdańsk Alergolog

lekarz Danuta Moszyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Luxmed

Gdańsk

Wspaniała lekarka bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, fachowe podejscie mimo nieodpłatnej wizyty

Gdańsk

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Jadwiga

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Od kiedy mój syn został pacjentem Pani doktor inaczej wyglada jego zycie. W porze letniej może normalnie funkcjonować- ma b.dobrze dobrane leki.

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Lekarz po prostu na piątkę! Profesjonalne podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczyny i jak należy postępować, jakie robić badania.
Opinia dodana przez: Marek

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo kompetentna lekarka. Leczę się u niej od kilku lat. Zdiagnozowała chorobę a właściwie bardzo nietypową przyczynę choroby. Wnikliwie analizuje co mówię i wyciąga wnioski. Polecam !!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Eliza Wasilewska

Pediatra, Alergolog

wizyta już od 100

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.
Opinia dodana przez: Wojciech

Szpital Dziecięcy Polanki
ulica Polanki 119
80-308 Gdańsk

Rewelacyjna lekarz, z powołania, kompetentna, rzeczowa. Godna zaufania z doskonałym podejściem do małego pacjenta jak i jego opiekunów. Polecam, dla nas niezawodna od ok 20 lat, leczy nasze drugie pokolenie 👍
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Barbara Raczkowska

Pulmonolog, Pediatra

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dobry lekarz , godny polecenia , nie wystawiam piątek gdyż uważam że na piątkę jest ten nad nami. Czasami denerwuje mnie trochę wyniosłość Pani Raczkowskiej i jak u większości lekarzy nie do końca słucha co sie mówi i uważa że wie najlepiej , obruszając się gdy się zada pytanie , lub gdy ma się wątpliwości co do leczenia. Jeżeli chodzi o zaufanie to człowiek do końca sobie nie ufa , ...

Medcare

Gdańsk

małomówny introwertyk ale bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, leczę się u niego od lat i jestem szczerze polecam go innym chorym

szpital dziecięcy
polanki
Gdańsk

Leczę córkę u Pani dr od 4 lat/od 4 roku życia/ z dużymi efektami. Jest miłą osobą mającą podejście do dzieci, jedynie może trochę zabieganą:-), ale co najważniejsze kompetentną. Obecnie widujemy się coraz rzadziej z Panią dr co jest dowodem na to, że leczenie wyeliminowało niemal wszystkich problemów z alergią. Moje dziecko prawie nie choruje! Polecam!
Ps. Autorów negatywnych opinii proszę o konkrety i ujawnienie - łatwo napisać szkalująca ...
Opinia dodana przez: sylwia