Filtruj terminy

Alergolog Góra

dr n. med. Juliusz Bokiej

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

lekarz Ewa Pomarańska

Alergolog

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Arkadiusz Słomka

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

lekarz Jolanta Tuchcińska-Sowa

Alergolog, Pediatra

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Niestety ja nie polece Pani doktor nie zrobila żadnych testów ani nic wręcz stwierdziła że mi nic nie jest a ja udaje ja bym się udusiła a Pani doktor **** co tu duzo mowic ... ale coz nie da się wszystkim dogodzić być może wielu osobom pomogła

lekarz Joanna Stanisz

Alergolog, Pediatra