Alergolog W Okolicach Iłowa

Rudno k Nowej Soli , tel 683553351

Opinia dodana przez: edyta

Przychodnia Lekarska Primum

67-120 Kożuchów

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Zawsze ratował po nieudanych (niestety częstych) diagnozach z przychodni, zawsze stara się leczyć łagodnie za to ze skutkiem długofalowym. Antybiotyk to ostateczność i dzięki temu teraz bardzo rzadko widujemy się z panem doktorem. Dziecko nie choruje, a jak już to jakiś mały katarek. I z alergii córkę wyciągnął. Czasu poświęca ile trzeba, można porozmawiać popytać, nie wypycha ludzi z gabinetu bo następni czekają. Zawsze można zadzwonić i się poradzić, zapytać. Gorąco polecam.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

Gorąco polecam doktora!

ŁUŻYCKIE CENTRUM MEDYCZNE

68-200 None

Uważam Pana doktora Paśnickiego za dobrego lekarza, jednak trzeba umieć się z nim potargować strasznie ciągnie w swoją stronę, nie dajcie się nabrać na podpisywanie cyrografu w postaci zgody na leczenie prywatne nie refundowane przez NFZ, potem nikt nie będzie chciał Was przepisać na NFZ. Wcześniej przy podpisywaniu, nikt nie da nam tego dosadnie do zrozumienia / Przychodząc w ciężkim stanie - nie obowiązuje nas kolejka NFZtowa - to tak jak jadąc na pogotowie, jednak to nie jest respektowane w tym gabinecie - pacjent jest przyjmowany z miejsca, lecz prywatnie...

teraz to co dobre:
Doktor ma dobre podejście do pacjenta, nie wiem czy na sto procent szczere czy bardziej marketingowe, ale na pewno buduje ono zaufanie w oczach pacjenta... na 100% jest to kompetentny człowiek, cechuje go podejście kompleksowe. Kojarzy pacjenta i jego stan, choć ma ich bardzo wielu, za to należy się na prawdę duży szacunek. Weryfikuje skuteczność badania, przeprowadza drogie, lecz bardzo dobre testy panelowe krwi, przeprowadza badania spirometryczne... należy to pochwalić...

/wszystko byłoby idealnie, gdyby tylko doktor był w trochę większym stopniu lekarzem a mniej biznesmenem/

Mimo wszystkich za i przeciw mogę go z czystym sumieniem polecić, myślę że wyraziłem się całkiem obiektywnie w całym subiektywiźmie mojej wypowiedzi.

lekarz Ryszard Markiewicz

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Opinia dodana przez: iwona

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pani Agata to niezwykle ciepła osoba, która już od pierwszej wizyty zdobyła moje zaufanie. Po rozpoczęciu odczulania zapomniałem o dolegliwościach jakich doświadczałem wcześniej. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się na wizytę oraz czasem oczekiwania w gabinecie na swoją kolej, odczulanie przebiega sprawnie w miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janusz Paskal

Pediatra, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Nie polecam. Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne, jednak z czasem było coraz gorzej. Dwa miesiace zmarnowane na testy na skórze tak podraznionej ze nie było na nie miejsca jednak doktor sie uparł ze trzeba zrobic. Po dlugim czasie pełnym męczarni, skóra az bolała i pekała, doktor stwierdził ze skoro z testow nic nie wyszlo nie moze mi pomoc. W miedzy czasie wypisał leki, ktore tez nie pomogły. uznał ze skoro tamte leki nie podziałały to nie moze mi juz pomoc i nie wie dlaczego tak sie dzieje.
odesłał do innego lekarza.
Po czasie wyjątkowo nieuprzejmy.
Straciłam dwa miesiace i nie zostałam wyleczona.
Niby na poczatku dał nadzieje na pozbycie sie kłopotów jednak nic z tego nie wyszło , doktor sie poddał.
Wyjatkowo nieuprzejmy i przy wizycie pod koniec dnia sprawiajacy wrazenie oburzonego ilością pacjentow.
Nie polecam

Opinia dodana przez: aaaa

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.

Opinia dodana przez: ada

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE