Alergolog W Okolicach Izbica Kujawska

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko tłumaczy:co dolega, jakie działanie mają leki które zleca,czego nie należy bagatelizować i co robić żeby pomóc sobie w chorobie. Dla mnie Fenomen jeśli chodzi o lekarza. Opinia o doktorze rozeszła się już tak skutecznie, że coraz dłużej niestety trzeba czekać na wizytę bo tylu ma pacjentów-zupełnie mnie to nie dziwi. Jeszcze raz polecam. Monika

Poradnia Chirurgiczna Ogólna s.c
Folwarczna 1
62-700 Turek

Super lekarz, niezwykle kompetentny, wzbudza zaufanie i co najwazniejsze, unika antybiotykoterapii. Prowadzi moje dziecko od urodzenia. Kiedy jest potrzeba mozna z nia skonsultowac problem nawet telefonicznie! Polecam goraco.

Opinia dodana przez: Agata

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Naprawdę prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo uprzejmy,wszytko wytłumaczy,doradzi.Teraz tacy lekarze są na wyginięciu:)

Opinia dodana przez: Xoxo

Strzelno Miradzka 2a
88-320 Strzelno

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

Opinia dodana przez: Marlena

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Do dr Menduś chodzę z dziećmi od kilku lat. Rzeczywiście w 1-szej kolejności lekarka robi testy. Jeśli nic nie wychodzi, to szuka. Nie 3ma się jednego schematu leczenia jak to robi wielu lekarzy. Dzięki niej moje chorusy mają się o wiele lepiej.

Armii Krajowej 3
Turek

lekarze jak ludzie mają różne dni,ale odnośnie Pani doktor przez 15 lat leczenia własnego i mojego dziecka nie spotkałam sie nigdy z nieuprzejmością. zawsze uprzejma i co najważniejsze wybitnie kompetentna- jako nieliczna doskonale orientuje się w najnowszych osiągnięciach i celująco ordynuje leczenie.
serdecznie polecam

serdecznie polecam

Opinia dodana przez: iwona

lekarz Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.

lekarz Anna Nowosad

Pulmonolog, Pediatra

Solskiego 2
Bydgoszcz

.Bardzo mila Pani,przeprowadza obszerny wywiad,mowi konkrety i stawia trafne diagnozy.Osobiscie jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani.Moj synek wreszcie wraca do zdrowia.