Alergolog W Okolicach Jutrosin

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

63-400 Ostrów Wielkopolski

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

Miła Pani doktor, super podejście do dziecka! Dobrze dobrane leki.Polecam.

chyba nikomu nie polecę, mało czasu dla mnie, wyszedłem bardziej chory (jeżeli to prawda) niż wszedłem, no i ten worek leków

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Leczymy sie u Pani doktor od 4 lat. Nie ma zadnego postepu, jesli chodzi o leczenie. Brak kompleksowych badan. Dziecko faszerowane lekami. Odmowa odczulania, bo alergia nie jest jednoznaczna. Wszelkie sugestie rodzica, ze leki nie dzialaja i prosba o zmiane sa zbywane. Do tego oskarzenia, ze to wina rodzica, ze leczenie nie przynosi skutku, bo faszeruje dziecko alergenami. Pani doktor sluzy tylko do wypisywania lekow na recepte i to takich, ktore nie dzialaja... czyzby umowa z konernami. Przykre. Szczrze odradzam!

Opinia dodana przez: Marta

Jana Pawła II 1
55-100 Trzebnica

Porazka..... Jestesmy w szpitalu i mojemu 3 miesiecznemu dziecku pobierala mocz bezposrednio wkluwajac sie igla bez znieczulenia! 2 razy podchodzila i sie jej nie udalo. Na drugi dzien inna lekarka zrobila znieczulenie i dziecko bez cierpienia i placzu przeszlo pobieranie moczu. Gdybysmy wiedzieli ze robi sie to ze znieczuleniem to w zyciu bym sie nie zgodzil zeby ta osoba dotykala moje dziecko!!!!

Opinia dodana przez: Jan

Ostrów Wielkopolski

Leczyłem się u Pani Doktor kilka lat... Tyle, że bez efektów. Żaden z leków nie pomagał. Odczulanie nie przyniosło, żadnych rezultatów. Straciłem masę czasu na dojazdy, czekanie na odczulanie, nie mówiąc już o tym, że męczyłem się mimo zażywanych leków przez parę lat bo nie pomagały mi w ogóle. Pani doktor pod koniec "terapii" bardzo arogancka. Podczas odczulania zrobiła sobie wakacje nie zapewniając nikogo na zastępstwo, przez co zapewne odczulanie nie przebiegło prawidłowo. Rok później bezczelnie wygarnęła, że sam przerwałem leczenie, dlatego jestem sam sobie winny, że dalej mam problemy z alergią. Gdy zacząłem szukać leków dostępnych w aptece na własną rękę, skwitowała, że są lepsze. Oczywiście te "lepsze" nie przynosiły żadnych rezultatów. Były gorsze od tych, które sam kupiłem. Nazw pisać nie chcę, żeby ktoś nie pomyślał, że reklamuję któryś lek. W tym roku trafiłem do innego lekarza poza granicami PL. Wszystko szybko, sprawnie, załatwione w 1 dzień... ba w półtorej godziny, łącznie z testami na alergię. Leki pomogły z dnia na dzień. Nie polecam! Z resztą widać to po wpisach poniżej (tych z oceną bardzo dobrą), że leczą się tam latami lub od "małego"... Życzę uwolnienia się i znalezienia lekarza który wam pomoże, a nie takiego, który was będzie trzymał latami.

Gostyń

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice