Alergolog W Okolicach Kałuszyn

Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina

dr Romana Borkowska

Pulmonolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc

05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Leczę się u doktora Szewczyka juz kilka lat i szczerze go polecam. Kompleksowo podchodzi do problemu, tłumaczy chorobę. Wiem co mi dolega, jakie sa rokowania, czego mogę się spodziewać. Godny polecenia w 100%!

Opinia dodana przez: Beata

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Płusa

Pulmonolog, Internista

ul. Bagno 7 m. 69

Leczę się u Profesora od dwóch lat , a moje zdrowie z dnia na dzień jest coraz lepsze i to dzięki Niemu. Doskonale dobiera leki, umie wysłuchać i konkretnie wytłumaczyć co dolega. Jest fachowcem i najlepszym lekarzem z jakim spotkałam się od początku mojej choroby . Za to mu dziękuję i polecam Jego medycynę innym . :)
Barbara .

Barbara .

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

Rydla 79

Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Alergikus
kamionkowska 39

super odczulenie alergii w alergikus to strzał w dziesiatkę poleciła mi ją znajoma i pomogło a syn po kilku wizytach cudem ozdrowiał i brak jakiejkolwiek reakcji na kota na którego był uczulony

Alergolog Warszawa - Mokotów dr hab. n. med. Adam Jerzy Sybilski

CSK MSWiA Warszawa
Wołoska 137
05-800 Mokotów, Warszawa - Mokotów

Panie doktorze dziękuję bardzo za chęci i pomoc!

Panie doktorze dziękuję bardzo za chęci i pomoc!
Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta. Po pierwsze brak "wróżenia z fusów", tylko zdecydowane "musimy to zbadać" i tak to się stało. Trafiłyśmy z córką do szpitala MSWiA gdzie moja córka została poddana wszelkim możliwym badaniom poprzez co wykryto to co przez ponad półtora roku nikt nawet nie zainteresował się. Pomoc nadeszła i teraz wiadomo co się dzieje. Polecam i serdecznie dziękuje Panie Panie Adamie.

dr n. med. Hanna Dmeńska

Pulmonolog, Pediatra

Meissnera 11 lok. 94

Najlepszy lekarz na choroby układu oddechowego dla malucha. Po wielu przejściach z innym specjalistami w końcu mamy dobrą opiekę. Dziękujemy Pani!

Opinia dodana przez: iwona