Alergolog W Okolicach Kalwaria Zebrzydowska

Wolny termin: 22 Sie o 10:00. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

Alergolog Bielsko-Biała dr n. med. Tomasz Kachel

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała

Swietny lekarz, podejście do pacjenta wspaniałe.Wzbudza zaufanie.Ma czas dla pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie prywatnej czy leżysz na jewgo oddziale w szpitalu.Wszystkim polecam - fachowiec !!!! Małgorzata

lekarz Adam Pajor

Pulmonolog, Internista

664
34-654 Męcina

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy nad powiększonymi migdałami. Zmieniliśmy nie tylko lekarza na Panią Doktor ale również sposób leczenia. Warto.

Opinia dodana przez: Paulina

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy

Tadeo
Frankowska

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

ZAKŁAD OPTYCZNY MAŁGORZATA ŁOCHOWSKA
ul. Na Błonie 1

Ja polecam doktora. Ma dobre podejście do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Wizyta krótka, ale na temat choroby, z którą przyszłam. Doktor konkretny i kompetentny. Zlecił leczenie, które pomogło. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

ul. Prądnicka 66/4

Wspaniały lekarz, wszystko bardzo dobrze tłumaczy i ewidentnie zna się na swoim fachu. Dokładnie bada przed ewentualnym odczulaniem i w razie problemów szybko i konsekwentnie działa. Lekarz jest naprawdę godny polecenia!