Katowice Alergolog

- 28 lekarzy

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Pani dr Mniszek jest również specjalistą otolaryngologii dziecięcej. Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Leczy i operuje naszego syna od kilku lat na różne schorzenia. Ma podejście do dziecka i jest przemiła. Nigdy nie odmówiła nam pomocy nawet w czasie wolnym od pracy. Zdarzyło się nawet w awaryjnej sytuacji, że zaprosiła nas do domu aby pomóc dziecku w chorobie. Można na nią zawsze liczyć - operowała syna już dwukrotnie i zawsze ...
Opinia dodana przez: Iwona

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentna i skuteczna lekarka! Dokładnie tłumaczy skąd biorą się objawy choroby i szczegółowo omawia sposób leczenia, ja dostałem nawet na piśmie cały plan leczenia mojej astmy. Dokładnie bada, pyta o inne choroby, cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania które zadalem. Po przepisanych lekach już po 3 dniach wszystkie objawy ustąpiły choc wczesniej nie byłem w stanie przebiec nawet kilkudziesięciu metrow i się dusilem. Pani doktor jest przy tym zawsze mila ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

+4 więcej

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Średnia ocen: 4,9/5
Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda
+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Lekarskie
Zawiszy Czarnego 6
40-872 Katowice

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolony z powodu wyleczenia mojej pokrzywki, która nękała mnie przez 2 lata. Wreszcie uzyskałem pomoc i w dodatku bez leków sterydowych. Teraz nie biorę juz żadnych leków i jest OK.
Opinia dodana przez: Janek
+2 więcej

Gabinet Lekarski

Katowice

Średnia ocen: 4,7/5
W dzisiejszej medycynie co raz trudniej jest leczyć pacjenta a szczególnie wtedy kiedy ma przewlekle schorzenie a na dodatek jest dzieckiem.
Już jakiś czas lecze się u Pana doktora razem z moim 8 letnim synem. Wcześniej ja i mój syn mieliśmy duże - podkreślam duże problemy z gardłem, a mój wtedy 3 letni syn dodatkowo problemy z nawracjącym suchym i duszącym kaszlem oraz świstami w nocy........
Byliśmy bardzo ...
Opinia dodana przez: Anonim
+2 więcej

ZWPS
Lompy
40-038 Katowice

Średnia ocen: 4,7/5
Lekarz godny polecenia, uprzejmy , poświęca sporo czasu na wywiad i szuka przyczyny schorzenia........
Opinia dodana przez: daniel
+2 więcej

Gabinet
Uniwersytecka 25 lok. 65
40-007 Katowice

Średnia ocen: 4,6/5
Dokładna,cierpliwa, omawia badania i wszystko wytłumaczy. Polecam z całego serca. warto poczekać w długiej kolejce na korytarzu. Jestem bardzo zadowolona. Życzyłabym sobie spotykać więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta i do swojej pracy :-)
Opinia dodana przez: Pacjentka Aga
+1 więcej

alergomed
katowice ul żelazna1
Katowice

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo dobra,rzeczowa i zarazem miła Pani Doktor. Specjalista w swoim fachu którą polecam wszystkim mającym problemy z alergią.
Opinia dodana przez: driver

dr hab. n. med. Adam Barczyk

Pulmonolog, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 14

+1 więcej

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice

Średnia ocen: 4,4/5
Specyficzny Jegomość :) Wszystko profesjonalnie i klarownie, jednak drobny minus za śmiertelną wręcz powagę. Uśmiechu życzę Panie profesorze! Duży plus za własne zdanie - podoba mi się to podejście.
Opinia dodana przez: Michał
+1 więcej

Centrum Medyczne Signum
Katowice Bażantów 6
Katowice

Średnia ocen: 4,4/5
Aktualnie na stałe mieszkam w Brukseli, ale stosunkowo często jestem w Polsce bo tam jest moja najbliższ rodzina. Kiedy jestem u swojego lekarza rodzinnego w Brulseli ten zawsze na początku wizyty pyta mnie czy mam aktualne szczepienia. Na początku było to dla mnie dużym zaskoczeniem bo do tej pory żaden polski lekarz mnie o to nie pytał. Na Zachodzie uważają, że profilaktyka (w tym szczepienia) są bardzo ważne. Ostatnio byłam ...
Opinia dodana przez: Kasia


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat