Alergolog W Okolicach Kazimierz Dolny

Wolny termin: 21 Sie o 15:30. Sprawdź inny.

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

20-080 Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania

Opinia dodana przez: Monika

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Pani Doktor jest fenomenalna. Mam uczulenie na najwyższym poziomie na roztocza, po odpowiednich lekach, a z czasem już odczulaniu, wszystkie objawy zniknęły. W końcu mogę normalnie funkcjonować. Podchodzi do człowieka, jakby był jej pierwszym pacjentem z życiu. Wszystko szczegółowo i dokładnie wykonuje, analizuje, diagnozuje i tłumaczy. Kompetentna osoba, nie znam lepszego Alergologa. Polecam wszystkim alergikom!!

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

Bardzo miła Pani doktor, nie robi żadnych z odczulaniem, na prawdę polecam!

Chodźki 3 lok. 2
Lublin

Jest to chyba jedyny lekarz z powołania jakiego znamy. Wykazuje ogromne zainteresowanie, zawsze znajduje czas dla pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Nie odsyła, nie zbywa, nie naraża na zbędne koszty. Leczę u Pani Doktor dwójkę moich dzieci i jestem ogromnie zadowolona. Wszystkie nasze problemy zniknęły już po pierwszej wizycie. Mamy do niej pełne zaufanie i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu kto zmaga się z dziecięcą alergią. Wizyta u Pani Doktor zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze- dzieci ją po prostu uwielbiają.

Opinia dodana przez: Paula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Grażyna Żywicka

Pulmonolog, Alergolog dziecięcy

20-080 Lublin

Moim dzieciom pomogła. Dwie wizyty i spokój na 5 lat. Dodam tylko, że dzieci poprzednio chorowały bardzo często, 2 letnie wtedy dziecko miało już kilka razy zapalenie płuc. Dr jest bardzo dobrym specjalistą w swoiej dziedzinie a jeśli ktoś ma schorzenie innego typu to niech szuka lekarza specjalisty który może mu pomóc. Dlaczego spokój na pięć lat? Ponieważ teraz wystąpił u jednego z dzieci problem laryngologiczny i szukam specjalisty w tej dziedzinie. Stwierdziło to już dwóch lekarzy. Z obserwacji rodzica dziecko kaszle nic więcej a jednak nie ma to związku z płucami. Z chorobami dolnych dróg oddechowych od chwili wizyty u Dr mamy jak na razie spokój. Życzę wszystkiego dobrego

enel med

Byłam dziś pierwszy raz u pani doktor. Miła i uprzejma, poświęciła dużo czasu na wywiad ze mną, badanie i dała skierowanie na testy alergologiczne oraz do kardiologa (ponieważ cośtam usłyszała). Po pierwszej wizycie jestem zadowolona.

Opinia dodana przez: Urszula

20-080 Lublin

Pani doktor odmówiła pomocy kobiecie z krwotokiem z nosa, szukającej zgodnie z logiką pomocy na SOR-ze PSK 4. Pierwsza wizyta w szpitalu-godz.22.45-po półtoragodzinnym oczekiwaniu , ostentacyjnie niezadowolona z konieczności podjęcia działania p.doktor, zakłada tamponadę i odsyła pacjentkę do domu . Po kolejnych 3 godz. pacjentka ponownie zjawia się na SOR-ze, ponieważ krwotok nie ustaje (krew kapie z drugiej dziurki!) . Pomimo usilnych prób podejmowanych przez ratowników medycznych i pielęgniarki , nie udaje się wezwać ponownie pani doktor , aby ponownie obejrzała pacjentkę. Na szczęście pomocy udzielono w innym miejscu, gdzie ważny jest człowiek., a życie i zdrowie pacjenta jest dobrem nadrzędnym. Jestem zniesmaczona brakiem wrażliwości pani doktor.