Alergolog 1 W Województwie: Lubelskie

Wolny termin: 26 Cze o 15:30. Sprawdź inny.

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Miałem niestety styczność z Panią dr na izbie przyjęć. Potwierdzam ze wizyta do przyjemnych nie należała. Komentarze w stosunku do rodzica i co najgorsze dziecka poniżej poziomu.

Specjalistyczny Gabinet Alergologiczny
al. Kraśnicka 88/1
20-718 Lublin

Pani Doktor jest fenomenalna. Mam uczulenie na najwyższym poziomie na roztocza, po odpowiednich lekach, a z czasem już odczulaniu, wszystkie objawy zniknęły. W końcu mogę normalnie funkcjonować. Podchodzi do człowieka, jakby był jej pierwszym pacjentem z życiu. Wszystko szczegółowo i dokładnie wykonuje, analizuje, diagnozuje i tłumaczy. Kompetentna osoba, nie znam lepszego Alergologa. Polecam wszystkim alergikom!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Konrada Wallenroda 15
20-607 Lublin

Nie mam zastrzeżeń do leczenia u Pani Doktor.Kompetentna i dokładna.Są dobre efekty terapii.Pani Doktor nie jest gadułą ale odpowie na każde zadane pytanie dotyczące leczenia.Mnie to bardzo odpowiada,że jest konkretna i rzeczowa.

Opinia dodana przez: Barbara

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Pani dr nie wzbudziła w nas zaufania.
Ogólnie olała stan zdrowia dziecka.
Podejście do małego pacjenta fatalne.

Pani dr nie wzbudziła w nas zaufania.
Ogólnie olała stan zdrowia dziecka.
Podejście do małego pacjenta fatalne.

Opinia dodana przez: Anna

aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

ulica Piłsudskiego 6/4
22-400 Zamość

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin