Alergolog W Okolicach Kobyłka

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Wolny termin: 23 Sie o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Krystyna Parapura

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 22 Sie o 15:45. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Niezwykle życzliwa osoba. Odczulałem się u Pani Doktor przez 5 lat. Mogę powiedzieć, że tylko pomoc Pani Doktror sprawiła, że udało mi się zaliczyć pełen cykl leczenia. Są efekty.

Wolny termin: 23 Sie o 12:30. Sprawdź inny.

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Wolny termin: 24 Sie o 15:00. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna

Medicover
Ul. Domaniewska

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Przemek

Gabinet lekarski

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.

Opinia dodana przez: Bożena

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: karolina