Alergolog W Okolicach Kolonowskie

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

ulica Św. Katarzyny 13
42-600 Tarnowskie Góry

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.

Opinia dodana przez: JT

Kaliska 41
Sosnowiec

Obecnie leczę się u prof. Jarząba. Jest to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim rozmawia ze mną, słucha co mam do powiedzenia i w przeciwieństwie do wielu lekarzy pozwala sobie zasugerować nowe pomysły dot. leczenia mojego problematycznego przypadku. Leczy i bada mnie na wielu "frontach". Jest to osoba godna polecenia, profesjonalista i lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: maszrum gorrrdon

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Lekarz rodzinny, Internista

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)

Opinia dodana przez: Magda
Alergolog Strzelce Opolskie dr n. med. Jarosław Mijas

dr n. med. Jarosław Mijas

Pulmonolog, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Krakowska 63
47-100 Strzelce Opolskie

Dr Jarosław Mijas to najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, kompetentny w swojej dziedzinie, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje.Widać, że to co robi, jest jego życiową pasją. Jego podejście zarówno do małych pacjentów, jak i rodziców jest pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości. Pan doktor dokładnie wyjaśnia istotę choroby, zawsze ma konkretny i skuteczny plan leczenia, daje cenne wskazówki i rady, jak należy postępować. Żadne pytania i wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi.Z doktorem Mijasem zawsze można skontaktować się także mailowo lub telefonicznie w przypadku, gdy coś nagłego się dzieje lub gdy rodzic ma jakieś pytania.Dr Mijas leczy mojego syna od 7 lat, zawsze fachowo, konkretnie i co najważniejsze - skutecznie.Jest doskonałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem o wielkim sercu.Gorąco polecam!!!

Opinia dodana przez: Ewa

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany".
Owszem ma wiedzę, ale moim zdaniem nie stara się za wszelką cenę dociekać przyczyny alergii, ale stosuje kilka znanych przez siebie metod leczenia.
Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi.
Minęło już 5 wizyt leczenia moich dolegliwości, co prawda teraz jest poprawa, ale dopiero po bardzo inwazyjnym leku.

Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Pan doktor jak dla mnie troszkę "przereklamowany".
Stara się być uprzejmy, ale dość łatwo można go wytrącić z równowagi.

Podsumowując dla troszkę kontrowersyjny lekarz

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Wójtowa Wieś, Gliwice

Bardzo miła Pani doktor , kompetentna i zna się na rzeczy.Bardzo dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Celnie dobrała lekarstwo.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Aleksandra Chwist-Nowak

Pulmonolog, Internista

Przychodnia Rejonowa nr 1
Piłsudskiego 5
41-940 Piekary Śląskie

Wspaniała lekarka !!! Fachowość i uprzejmość idą w parze, a to w obecnych czasach rzadkość. Podchodzi kompleksowo do pacjenta ,bierze pod uwagę inne schorzenia, a nie ogranicza się tylko do postawienia diagnozy i wypisania recepty. Udziela porady nawet gdy pacjent nie jest na dany dzień zarejestrowany. BARDZO polecam!!!

poświęca

poświęca

Opinia dodana przez: Elżbieta

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, i też pod dużym znakiem zapytania ). Wiem, że wcześniej był jeden dzień kiedy przyjmowani byli nowi pacjenci albo nieumówieni. Teraz z tego co czytam na forach taka opcja zniknęła. Czy jest jeszcze jakaś szansa żeby się dostać do Pani dr? Może przyjmuje w innej placówce albo cokolwiek innego? Jeśli macie takie informację proszę napiszcie, bardzo potrzebuję się dostać na wizytę. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Amelunia