Alergolog W Okolicach Krobia

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo dobry specjalista, przeprowadza wnikliwy wywiad, ma bardzo dobre podejście do dzieci; zawsze służy radą i dobrym słowem.
Nie zgadzam się z umieszczoną opinią negatywną. Być może akurat w tym przypadku chodziło o załatwienie refundacji na mleko a nie leczenie dziecka. Wizyta u Pana Doktora trwa tak długo jak to jest konieczne, na zadane pytania zawsze otrzymuję jasną i rzeczową odpowiedź.

Opinia dodana przez: Luiza

chyba nikomu nie polecę, mało czasu dla mnie, wyszedłem bardziej chory (jeżeli to prawda) niż wszedłem, no i ten worek leków

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Leczymy sie u Pani doktor od 4 lat. Nie ma zadnego postepu, jesli chodzi o leczenie. Brak kompleksowych badan. Dziecko faszerowane lekami. Odmowa odczulania, bo alergia nie jest jednoznaczna. Wszelkie sugestie rodzica, ze leki nie dzialaja i prosba o zmiane sa zbywane. Do tego oskarzenia, ze to wina rodzica, ze leczenie nie przynosi skutku, bo faszeruje dziecko alergenami. Pani doktor sluzy tylko do wypisywania lekow na recepte i to takich, ktore nie dzialaja... czyzby umowa z konernami. Przykre. Szczrze odradzam!

Opinia dodana przez: Marta

Gostyń

jeszcze nigdy nie byłam tak poruszona wychodząc od lekarza, jest nieuprzejmy(delikatnie to ujmując), pytań to nawet proszę nie zadawać bo w połowie przerwie mówiąc to co on chce powiedzieć,wywnioskowałam że ma strach iż nie będzie w stanie na nie odpowiedzieć. moja córka była przerażona, nigdy więcej do niego jej nie zaprowadzę. ten lekarz to chyba pomylił zawody, moim zdaniem w ogóle nie powinien pracować z ludźmi. poprosiłam o wypisanie 1-dniowej porady czy coś w tym rodzaju do pracy, to z oburzeniem i podniesionym głosem odpowiedział "a na jakiej podstawie" no i straciłam dzień urlopu, a szkoda bo dzień był naprawdę stracony i zepsuty humor. Jeśli ktoś musi iść do alergologa to tylko nie do niego!!!!

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice