Alergolog W Okolicach Krosno Odrzańskie

Przychodnia Lekarska Primum

67-120 Kożuchów

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Zawsze ratował po nieudanych (niestety częstych) diagnozach z przychodni, zawsze stara się leczyć łagodnie za to ze skutkiem długofalowym. Antybiotyk to ostateczność i dzięki temu teraz bardzo rzadko widujemy się z panem doktorem. Dziecko nie choruje, a jak już to jakiś mały katarek. I z alergii córkę wyciągnął. Czasu poświęca ile trzeba, można porozmawiać popytać, nie wypycha ludzi z gabinetu bo następni czekają. Zawsze można zadzwonić i się poradzić, zapytać. Gorąco polecam.

Morelowa 33
Sulęcin

Polecam dr.Szczepańska...Bardzo dobre podejście do dzieci,jako jedyna pomogła mojemu synowi i są efekty...Jeżdżę regularnie i każda wizyta jest fachową i z konkretnymi badaniami

65-048 Zielona Góra

Pani doktor to super specjalista, zawsze ma czas dla pacjenta (przez co długi czas oczekiwania na wizyte, ale za to warto czekać). Zawsze wnikliwie analizuje chorobe i sposob leczenia. Nie traktuje nikogo przedmiotowo. Naprawde POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ania

Torzym

Polecam panią doktor wszystkim, którzy borykają się z ciężką alergią. Ja od kilku tak nie mogłam znaleźć kompetentnego alergologa. Kiedy trafiłam do pani doktor wysłuchała mnie bardzo dokładnie i poświęciła tyle czasu ile trzeba na wytłumaczenie mojego przypadku. Przecież PO TO WŁAŚNIE chodzi się do doktora, prawda? Nie na pogaduszki i prywatne rozmowy, a wyjaśnienie problemu i PLAN leczenia! To wszystko otrzymałam od pani doktor i zaczynam leczenie właśnie u niej. Bardzo kompleksowo podchodeszła do mojej choroby i od razu w kilku zdaniach bardzo rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Czego chcieć więcej??? Zdecydowanie polecam.

ŁUŻYCKIE CENTRUM MEDYCZNE

68-200 None

Uważam Pana doktora Paśnickiego za dobrego lekarza, jednak trzeba umieć się z nim potargować strasznie ciągnie w swoją stronę, nie dajcie się nabrać na podpisywanie cyrografu w postaci zgody na leczenie prywatne nie refundowane przez NFZ, potem nikt nie będzie chciał Was przepisać na NFZ. Wcześniej przy podpisywaniu, nikt nie da nam tego dosadnie do zrozumienia / Przychodząc w ciężkim stanie - nie obowiązuje nas kolejka NFZtowa - to tak jak jadąc na pogotowie, jednak to nie jest respektowane w tym gabinecie - pacjent jest przyjmowany z miejsca, lecz prywatnie...

teraz to co dobre:
Doktor ma dobre podejście do pacjenta, nie wiem czy na sto procent szczere czy bardziej marketingowe, ale na pewno buduje ono zaufanie w oczach pacjenta... na 100% jest to kompetentny człowiek, cechuje go podejście kompleksowe. Kojarzy pacjenta i jego stan, choć ma ich bardzo wielu, za to należy się na prawdę duży szacunek. Weryfikuje skuteczność badania, przeprowadza drogie, lecz bardzo dobre testy panelowe krwi, przeprowadza badania spirometryczne... należy to pochwalić...

/wszystko byłoby idealnie, gdyby tylko doktor był w trochę większym stopniu lekarzem a mniej biznesmenem/

Mimo wszystkich za i przeciw mogę go z czystym sumieniem polecić, myślę że wyraziłem się całkiem obiektywnie w całym subiektywiźmie mojej wypowiedzi.

Gabinet Alergologiczny i Pediatryczny Agata Subocz
1 Maja 10II/5
68-200 Żary

Pani Agata to niezwykle ciepła osoba, która już od pierwszej wizyty zdobyła moje zaufanie. Po rozpoczęciu odczulania zapomniałem o dolegliwościach jakich doświadczałem wcześniej. Nigdy nie miałem problemu z umówieniem się na wizytę oraz czasem oczekiwania w gabinecie na swoją kolej, odczulanie przebiega sprawnie w miłej atmosferze.

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janusz Paskal

Pediatra, Laryngolog

Eskulap Centrum Medyczne
Męczenników Oświęcimskich 40
68-200 Żary

Nie polecam. Pierwsze wrazenie jak najbardziej pozytywne, jednak z czasem było coraz gorzej. Dwa miesiace zmarnowane na testy na skórze tak podraznionej ze nie było na nie miejsca jednak doktor sie uparł ze trzeba zrobic. Po dlugim czasie pełnym męczarni, skóra az bolała i pekała, doktor stwierdził ze skoro z testow nic nie wyszlo nie moze mi pomoc. W miedzy czasie wypisał leki, ktore tez nie pomogły. uznał ze skoro tamte leki nie podziałały to nie moze mi juz pomoc i nie wie dlaczego tak sie dzieje.
odesłał do innego lekarza.
Po czasie wyjątkowo nieuprzejmy.
Straciłam dwa miesiace i nie zostałam wyleczona.
Niby na poczatku dał nadzieje na pozbycie sie kłopotów jednak nic z tego nie wyszło , doktor sie poddał.
Wyjatkowo nieuprzejmy i przy wizycie pod koniec dnia sprawiajacy wrazenie oburzonego ilością pacjentow.
Nie polecam

Opinia dodana przez: aaaa

lekarz Halina Czajkowska-Poźniak

Pulmonolog, Pediatra

Podgórna 46 (wejście B)
65-213 Zielona Góra

Jak czytam wystawione opinie, to mam wrażenie, że czytam o innej lekarce... Może rodzice mają zbyt wielkie oczekiwania? Nikt nie zna lepiej swojego dziecka niż matka, a na jej obserwacjach polega Pani doktor. Ja byłam z moim dzieckiem - jestem zadowolona, pełna profeska, dostałam odpowiedzi na pytania, kierunek działania i próbki preparatów. Po wynikach testów - od razu propozycja odczulania. Zatem nie ma na co narzekać.

65-048 Zielona Góra

Potwierdzam opinię poprzedników. Przy wizytach prywatnych i polecaniu pełnopłatnych i bardzo drogich testów jest bardzo miły, natomiast podczas wizyt NFZ bardzo arogancki i nieuprzejmy. Pomimo braku efektów leczenia nie zalecił innych leków.

Opinia dodana przez: ada

lekarz Ryszard Szcząchor

Wenerolog, Dermatolog

65-048 Zielona Góra

doktorowi mówimy stanowcze nie! gruby żenujący dowcip, brak chęci do pracy, brak chęci współpracy z pacjentem. zdecydowanie wolę żyć z alergią niż leczyć się u tej osoby: na testach skupił się na sensacji, że nie odczuwam dolegliwości w okresie kiedy pyli roślina typowo pastwiskowa, u nas na zalesionym terenie rzadko występująca. nie sprawdzał reakcji organizmy po podaniu alergenu (po kilku wizytach, kiedy przyjąłem alergen i odsiedziałem swój czas w poczekalni, wysyłana przez niego pielęgniarka informowała mnie, że mogę iść już do domu). odradzam