Alergolog W Okolicach Krzywiń

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Tumska 10
62-200 Gniezno

Leczę dzieci u Pana doktora od 10 lat. Jestem bardzo zadowolona , zawsze trafia z diagnozą, zawsze umie im pomóc, moje dzieci go bardzo lubią. Zawsze uprzejmy poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam wszystkim rodzicom

Sportowa 9a
Środa Wielkopolska

Żaden lekarz nie pomógł nam tak, jak p.dr.Kizer. Leczę moje alergiczne dziecko już prawie od dwóch lat. Wcześniej każdy kaszel kończył się zapaleniem oskrzeli, zatok i antybiotykiem. Teraz zapomnieliśmy o antybiotykach, wystarczają leki homeopatyczne, czasami wziewne sterydy (odpowiednio dobrane, bo wcześniej, gdy lekarz rodzinny nam je przepisywał-nie pomagały- trzeba było brać antybiotyk). Moje dziecko "odżyło", poprawiły mu się wszystkie wyniki. Ja jestem bardzo zadowolona. Nie znam lepszego lekarza. Koszt wizyty jest dla nas bardzo wysoki, dochodzi koszt dojazdu (ok 100 km) i ceny leków. Ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni.

Płowiecka 8a
60-277 Poznań

Pani doktor kilka lat temu zdiagnozowała u mojego synka alergię. Dostaliśmy mnóstwo drogich leków , zalecenia oraz zapewnienie o powodzeniu terapii. Problem tylko w tym, że jak się okazało"wietrzyłem"(zalecenie po nasmarowaniu maściami) dziecko chore na SZKARLATYNĘ !!!!! Dla tych co nie wiedzą - to bardzo groźna choroba bakteryjna powodująca konkretne powikłania, jeśli jest źle leczona i z obowiązkową antybiotykoterapią!!!. Pani doktor źle zdiagnozowała objawy. Zapłaciłem za wizytę, leki i pozwoliłem zrobić krzywdę synkowi. A chorobę poznał zwykły lekarz(podczas wizyty kontrolnej z innym problemem) - za darmo - na kasę chorych i przeraził się sposobem leczenia tej zakaźnej choroby jaką przeszedł Marek. Nie polecam. Ciąg tytułów przed nazwiskiem nie koniecznie znaczy dobre leczenie. A tak na marginesie - nie wszystko jest alergią, na którą zrzuca się wszystkie problemy . Czasem jest to brak kompetencji i wiedzy lekarza, który nigdy się nie przyzna, że czegoś nie wie!!

Opinia dodana przez: tomek

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Pulmonolog, Pediatra

Gabinet Lekarski Alergologiczny
os. Tysiąclecia 5 lok. 2
61-255 Poznań

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta (rozmowa,rada ) = 0, choć przy tych spóźnieniach to chyba powinnam to zrozumieć. Kolejne pole popisu to pediatra, podejście do dziecka "marzenie", dobrze że mam mało wrażliwe dziecko ale tym bardziej wrażliwym może się śnić po nocach ale "weź naklejkę" było wiec pacjent zadowolony musi być, dziecko lubiące wielominutowe oczekiwania na spóźnioną, wyniosłą dr, reagujące na polecenia w milisekundę na pewno nie wzbudzi u pediatry irytacji. Pochwalić Panią Doktor mogę za niesamowite skupienie i dokładność przy wypisywaniu wszelkich papierów z całą pewnością sumienna praca wykonywana jest przez specjalistę bo wtedy przeszkadzać nie wolno !.

Opinia dodana przez: pacjent NFZ

Niepubliczny Zakład Opieki Neuropsychiatrycznej "OSKAR" Sp. c.
Paderewskiego 1A/G
64-000 Kościan

Bardzo dobry specjalista, przeprowadza wnikliwy wywiad, ma bardzo dobre podejście do dzieci; zawsze służy radą i dobrym słowem.
Nie zgadzam się z umieszczoną opinią negatywną. Być może akurat w tym przypadku chodziło o załatwienie refundacji na mleko a nie leczenie dziecka. Wizyta u Pana Doktora trwa tak długo jak to jest konieczne, na zadane pytania zawsze otrzymuję jasną i rzeczową odpowiedź.

Opinia dodana przez: Luiza