Alergolog W Okolicach Łańcut

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa

Opinia dodana przez: Regina

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

lekarz Wiesław Niemiec

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

lekarz Irena Kędzierska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna
3-Maja 43
36-200 Brzozów

To może ja się wypowiem z perspektywy czasu jak oceniam tę ,,pseudo'' lekarkę. Obecnie mam 26 lat i praktycznie wyleczoną alergię w zasadzie dzięki pomocy lekarza rodzinnego. Ale po kolei w wieku 12 lat rodzice po raz pierwszy zabrali mnie do pani Kędzierskiej do przychodni w Dynowie, ładny gabinet na scianach certyfikaty itp, itd. Standardowo zaczęła od wykonania testów na alergię plus spirometria. Mam alergie na kurz, pyłki traw i kwiatów, pokrzywę, brzozę, siano niby nic nadzwyczajnego latem mam objawy kataru siennego i dość silne łzawienie oczu, zimą alergia jest mniejsza bo oczywiście trawy wtedy nie pylą, ale też miała niekiedy różne objawy takie jak pokrzywki skórne. Pani ,,doktor'' Kędzierska przepisała mi tak silne i przede wszystkim drogie specyfiki, że po zażyciu na drugi dzien pojawiła się opuchlizna, wysypka twarz miałam jak balon spuchnietą prawie nie było widać mi oczu gdyby nie szybka reakcja moich rodziców mogłoby dość nawet do śmierci bo cały czas byłam napuchnięta i w konsekwencji mogło dojść do uduszenia. Rodzice zabrali mnie do lekarza rodzinnego ten natychmiast podał mi lekki odczulające wszystko dobrze się skończyło. Lekarz rodzinny przeanalizował leki przepisane przez tą panią i co stwierdził. Hm na jego twarzy pojawił się uśmiech i pierwsze pytanie czemu ta pani przepisała mi takie drogie leki skoro są takie same polskie, tańsze odpowiedniki np. przepisany Rutovit C ok 50 zł za opakowanie na uszczelnienie naczynek krwionośnych zamiennik polski Rutionoscorbin ok 12zł za opakowanie. Drugie stwierdzenie lekarza rodzinnego było takie że on swoim dzieciom nawet by nie podał tak silnych leków (nie mówię o Rutowit C bo on jest bez recepty, ale o tych niby lekach na alergie). Kazał mi odstawic całe to dziadostwo przepisane przez nią. Później rodzice jeszcze raz pojechali ze mna do pani doktor żeby się wytłumaczyła czemu przepisała mi to cale dziadostwo. Jak ona to stwierdzila że trzeba wypróbowac różne leki jakis tam spasuje a ja bede królikiem doswiadczalnym i oczywiscie zażyczyła sobie 50 zł za wizytę. Juz wiecej u niej nie byłam cały czas leczyl mnie lekarz rodzinny i to dzieki niemu dzisiaj praktycznie mnie ma sladu po mojej alergi. Co mogę powiedzieć o pani Kędzierskiej to że jest nastawiona na biznes i zarobek, pewnie jest sponsorowana przez jakiś koncern farmaceutyczny przepisuje ich leki a w zamian ma jakies dobrodziejstwa od nich typu wycieczki zagraniczne, sprzęt AGD itp bo tak caly ten prywatny biznes sie kreci. Jak czytam te opinie na forum to widac ze pisze je ta sama osoba, może nawet ona sama. Ludzie pomyślcie zanim z jakim maleństwem pojedziecie do tej baby. Rodzice zazwyczaj chcą efektów, wiec ona przepisuje kazde badziewie zeby tylko wcisnąć jakiś lek, który może być nawet niebezpieczny dla zdrowia, ale ona ma to daleko gdzieś. Czasem lepiej sięgnąć opinii zwykłego lekarza rodzinnego, nie wcisnie wam żadnego świństwa na ,,poprawę'' zdrowia. A co do pani Kędzierskiej to szczerze odradzam każdemu bo to studnia bez dna a efektów zero.

lekarz Małgorzata Tyśnicka

Wojska Polskiego 20
36-040 Boguchwała

Chodzę z moim synkiem do Pani Doktor od jego urodzenia i jestem bardzo zadowolona! Wizyty ze zdrowym dzieckiem trwają ok 50 minut! Dziecko jest dokładnie badane i oglądane! Po południu przyjmowane są dzieci chore, wizyta zależy od przebiegu choroby! Jest to barzdo miła Pani Doktor! Polecam każdej młodej Mamie!

Warzywna 3
Rzeszów

Byliśmy umówieni na 15 a przyjeła nas o 18.00 Jechalismy tam ponad 1 godzine!!! Pani dr < szkoda, ze ma ten tytuł> w miedzyczasie wyszłam na herbatke w przychodni! nie bylo jej ponad 30 min. A gdy doszło do nas <a bylismy ostatni> to powiedziala, ze nas nie przyjmie. Po ubłaganiu bo byla to nasza deska ratunku- przyjela nas po to, by dac nam swoj nr komorkowy do prywatnego gabinetu. Moze i Pani Dr ma wiedze, ale oprocz tego wazniejsze jest podejscie i chec niesienia pomocy. Nie otrzymalismy pomocy od Pani Dr. Nie polecam!!!

Prywatny Gabinet Alergologiczny i Chorób Dzieci
Sikorskiego 1a