Alergolog W Okolicach Łapy

lekarz Izabela Konończuk

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Antoniukowska 11A lok109
Białystok

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Opinia dodana przez: Ania

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Białystok

Polecam serdecznie! Pani Doktor jest super, chodziłem do niej 2 lata, pomaga jak tylko może, zarówno w czasie leczenia jak i po (po ukończeniu 18 r.ż.). Bardzo uprzejma i kompetentna. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w żadnej przychodni dla dorosłych.

Opinia dodana przez: Maciej

Al. Piłsudskiego Józefa 12/35
15-445 Białystok

Dr Krzysztof Kowal to wspaniały lekarz, konkretny, zdecydowany, świetny specjalista. Leczę się u niego od kilku lat (choruję na astmę oskrzelowa) i od kiedy los szczęśliwie zetknął mnie z Panem Kowalem wiem jak obchodzić się z moją chorobą. Cierpliwość, wyrozumiałość i przede wszystkim przeogromna wiedzą pana doktora to jego atuty. Nie wyobrażam sobie innego lekarza do którego mogłabym udać się ze swoją chorobą, a proszę mi wierzyć, że w poszukiwaniu tego najbardziej kompetentnego odwiedziłam kilku. Jednym słowem świetny specjalista i wspaniały człowiek. Gratulacje panie doktorze i ogromne podziękowania. :)

Opinia dodana przez: Anna

Maria Sosnowska

Pulmonolog, Pediatra

Białystok

Wspaniała Pani lekarz, którą szczerze możemy polecić wszystkim rodzicom. Pani doktor dokładnie bada dzieci, wysłuchuje cierpliwie rodziców, jasno objaśnia diagnozę czy zalecenia. Prócz doskonałej wiedzy i doświadczenia, Panią doktor wyróżnia cudowne podejście do dzieci, ogromny szacunek dla rodziców. Wiadomo, że komunikacja z rodzicami jest kluczowa w kwestii leczenia dzieci - doktor Sosnowska może tutaj stanowić wzór dla innych lekarzy. Jak dzieci chore to i rodzice skołatane nerwy mają, więc można powiedzieć, że wizyty u Pani doktor tym bardziej są kompleksowe - bo rodzice wychodzą z nich spokojniejsi.

Opinia dodana przez: Ania

Centrum Medyczne Warszawska
Bukowskiego1
Białystok

Lekarz z powołania, pasjonatka swojej pracy, idealne podejście do dziecka, diagnoza i leczenie trafione w 100%, poprawa po 24h od zastosowania leku. Stara szkoła lekarska;).Pani Doktor nie leczy objawów choroby lecz jej przyczyny, niezwykłe w dzisiejszych czasach.Polecam wszystkim zaniepokojonym mamom z kilkoma różnymi diagnozami.Wspaniały lekarz i człowiek.

Gabinet Laryngologiczny
Wojskowa 4 lok.3,4
15-270 Białystok

Pani doktor bardzo kompetentna nakreśliła od razu problem i sposoby jego rozwiązania. Na wizytę zostałam przyjęta w tym samym dniu w którym zadzwoniłam się umówić, nie czekałam w żadnych kolejkach. Pani doktor tłumaczy wszystko jasno i służy pomocą i nr tel w razie jakichkolwiek wątpliwości. Super, naprawdę jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim w 100%.

prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA CO TAK SLUZY POMOCA DZIECIA I TAK TRAFNIE A POZNALAM I CH WIELU PRZEZ 5 LAT BEDAC Z DZIECKIEM SREDNIO 4X W MIESIACU NA WIZYTACH A EFEKT TYCH WIZYT TO STAN KRYTYCZNY DZICKA DZIESIATKI ANTYBIOTYKOW I OLBRZYMIE STERYDY.TO DOPIERO POCZATEK,MAMY DIETE MALE STERYDY A ANTYBIOTYKU NIE WIDZIAL 3,5 MIESIACA ,GDZIE WCZESNIEJ ZJADAL 2 W MIESIACU DZIEKUJE Z CALEGO SERCA I MNIE PAN URATOWAL PRZED DEPRESJA PO 5 LATACH CHOROBY DZIECKA DZIEKUJE

Sienkiewicza 79a lok. 302
15-003 Białystok

najsympatyczniejszy lekarz jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać... żeby większość lekarzy była taka jak on żaden pacjent nie miałby obawy pójść do lekarza

dr hab. n. med. Zenon Siergiejko

Pediatra, Internista

ulica Ogrodowa 5
15-010 Białystok

............................................................................................

Warszawska 81 lok. 16
Białystok

Bardzo dobry i konkretny lekarz . Dwa pobyt w szpitalu i brak rozpoznania choroby. Jedna wizyta u Pani doktor i wszystko jasne mieliśmy wyniki szpitalne i pewnie to pomogło, dziecko do dnia dzisiejszego zdrowe , druga wizyta tak dla naszego spokoju i kontroli.

Opinia dodana przez: anna