Alergolog W Okolicach Leśna

Kościuszki 15e lok. 5
Kamienna Góra

Pani doktor całkowicie spełnia moje oczekiwania , moje dzieci uwielbiają chodzić do jej gabinetu. Kompetentna i o wielkim sercu ,robi więcej niż powinna.

Armii Krajowej 1
Jelenia Góra

bardzo dobry lekarz dla moich dzieci które chorują na mukowiscydozę a to choroba którą leczy garstka lekarzy bo jest skomplikowana. Miła, fachowa, mądra i gdy zadzwonię to pomoże. Mamy do niej 200 km

dr n. med. Juliusz Bokiej

Bolesława Chrobrego 4 lok. 2
58-500 Jelenia Góra

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Armii Krajowej 1

Gorąco polecam doktora!
Byłem na wizycie w Lubaniu gdzie wykonano mi od ręki spirometryczne badanie i testy skórne a wszystko omówił mi ze szczegółami dr Słomka. Wyniki wykazały że nie muszę brać niepotrzebnych drogich leków!
Kompleksowe podejście,nieduże koszty wizyty i badań wykonanych na miejscu. Dla mnie rewelacja i ogromny pozytyw!!

Gorąco polecam doktora!

lekarz Ryszard Markiewicz

Prywatny Gabinet Ortopedyczny
pl. Piastowski 30
58-560 Jelenia Góra

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Opinia dodana przez: iwona

1 Maja 32 (SP nr 1)
58-580 Szklarska Poręba

Żenada! Lekarz który na każde pytanie odpowiada "NIe wiem!" Nigdy więcej.Pani doktor obrażona,że wogóle pacjent zadaje jakieś pytania.Na wizycie "na fundusz" nie chce nawet zlecic zwykłych testów.Miałam wrażenie że oczekuje aż zjawimy się z córka na wizycie prywatnej.Nigdy.Nie mila,nie kompetentna,nikomu nie polecam!!!

lekarz Małgorzata Jurdyga

Pulmonolog, Internista