Alergolog W Okolicach Łochów

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Leczę się u doktora Szewczyka juz kilka lat i szczerze go polecam. Kompleksowo podchodzi do problemu, tłumaczy chorobę. Wiem co mi dolega, jakie sa rokowania, czego mogę się spodziewać. Godny polecenia w 100%!

Opinia dodana przez: Beata

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Doktor Janusz jest dobrym lekarzem a nie tak jak pani alergolog Anna Sołowińska co do kilku lat nie zmieniła leków i po siedmiu latach zrobiła testy alergologiczne

Rydla 79

Rewelacyjny lekarz. Leczyła mnie od 3 roku życia na astmę oskrzelową. Dziś mam 20 i o astmie zostały tylko wspomnienia.;) Udzielała mi pomocy w każdej sytuacji. Korzystałam z jej pomocy w przychodni, w gabinecie jak i w domu. Naprawdę warty polecenia lekarz.

Aleksandrów Drugi, Warszawa

Pani bardzo miła, zbadała moje dziecko i wydawała się przejęta jego chorobą, widziałem że chcę nam pomóc najlepiej jak potrafi. Dobre podejście, oby tak dalej! Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: profesorek czarny.pomornik

3 Maja 14 lok. 18
Ząbki

Ja szczerze odradzam ta panią !!!!!!! Nie raz u Niej już byłam na początku z „ błahymi „ sprawami gdzie zaczęła swoją słynna rozmowę na temat wiruskow , na każdy problem u dziecka tłumaczyła to wirusami : bóle brzucha ( okazaly się zwyczajnymi kolkami ) krostki na buzi ( łojotokowe zapalenie skory ) nie do końca ufałam jej teoriom , ale z polecenia najbliższej mi rodziny co jakiś czas przychodziłam na wizytę . Do tego momentu który okazał się ostatnim : dziecko miało wysoka gorączkę , kaszel i katar . Gorączka utrzymywała się dwa dni , trzeciego dnia udaliśmy się do Pani Wilczynskiej. Stwierdziła u dziecka zapalenie oskrzeli i krtani : przepisała standardowe leki co zawsze : debridat , fortakel , notakel ( zaznaczam ze te same leki dostał przy kolkach , przy Katarze , czy krostach na buzi ) do tego dopisała dwa nowe leki na receptę . Po 2 dniach podawania leków gdzie dziecko dalej miało wysoka gorączkę udałam się do pediatry gdzie ten stwierdził ze jeszcze dwa dni a dziecko wylądowałoby w szpitalu na zapalenie płuc !!!!! Moje dziecko było w bardzo złym stanie , lekarz aż się dziwił czemu takie dostał leki gdzie jeden z tych przepisanych na receptę jest bardzo silny i wywoływał jeszcze większa gorączkę u dziecka !!! Nie jestem za tym aby podawać antybiotyk ale skoro na wszystkie choroby pani Wilczynska tłumaczy się wirusami które są „ normalne „ i dziecko je wydali poprzez stosowanie tych leków a tutaj ewidentnie była potrzeba leczenia antybiotykami to zwątpiłam w jej kompetencje . Dodam ze to tak „ świetny „ lekarz ze „ przepowiedziała „ nam ze dziecko za dwa tygodnie o tej samej godzinie będzie chore bo wiruski znów go zaatakują . Skoro potrafi przewidzieć kiedy koje dziecko będzie chore to może przewidzi tez i koniec świata ???? Odradzam i jeszcze raz odradzam !!!!!!

Opinia dodana przez: Mieszkanka zabek

dr n. med. Andrzej Wojdas

Otolaryngolog, Laryngolog

Klinika Laryngologii Wojskowy Instytut Medyczny
ul. Szaserów 38; Warszawa

Wspaniały lekarz , choc może troszkę oschły w "obejściu" to po bliższym poznaniu bardzo miły ,znakomity specjalista , zdecydowany w stawianiu diagnozy , poświęca pacjentowi dużo czasu , odpowie na kazde pytanie a najważniejsze - skuteczny !!!

Aleksandrów Drugi, Warszawa

Lekarz nie musi być sympatyczny! Lekarz ma być skuteczny. Owszem Pani doktor nie tryska humorem, ale wyleczyła mnie z astmy i braku odporności 20 lat temu w trudnych czasach. I za to jestem jej wdzięczna:)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Aleksandrów Drugi, Warszawa

lekarz poświęcił mi dużo czasu i uwagi. Przekazał cenne dodatkowe informacje o których dowiedziałem się po raz pierwszy - pomimo wizyt z tym samym problemem u innych lekarzy.
polecam

polecam

Akacjowa 2
05-070 Sulejówek

dr Surowska leczy jak wiatr zawieje, raz lepiej raz gorzej. Przepisuje syropki, które ani pomagają ani szkodzą, za każdym razem te same, oczywiście na alergie. Mam wrażenie, że każdy mały pacjent dostaje te same leki. Na ostatniej wizycie kazała odrzucić leki z karty wypisu ze szpitala na rzecz tych, które sama wypisała... i kogo tu słuchać

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Elżbieta Raczko

USG, Pulmonolog

11 listopada 4/14
05-300 Mińsk Mazowiecki

Coś okropnego. Bardzo niemiła osoba - żałuję, że nie wyszłam jak warknęła na mnie skąd wiem, że dziecko ma alergię? Potem dużo mówiła o polityce rządu i o tym, że tylko dzieci do 1 roku życia mają refundowane mleko a starszym trzeba kupować pełnopłatne i wypisała mi receptę na pełnopłatne mleko, które mogę kupić bez recepty. Dziecka nawet nie obejrzała tylko powiedziała, że dziecko wyrośnie z alergii, bo uszczelni mu się układ pokarmowy.
Od tej nieprzyjemnej wizyty minął rok i od lekarza pierwszego kontaktu w przypadkowej rozmowie dowiedziałam się, że mogę kupować mleko refundowane, tylko muszę być pod opieką poradni alergologicznej.
Przykro że człowiek traktuje tak drugiego człowieka, zwłaszcza matkę która szuka pomocy dla dziecka. Odradzam stanowczo!

Opinia dodana przez: Aneta