Alergolog Łódź

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź.

Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie miałam.
Pani dr jestem ogromnie wdzięczna.DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!!!!

dr n. med. Tomasz Gwardys

Pulmonolog, Alergolog dziecięcy

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Kiedy córka dorosła pojawił się problem, kto dalej będzie ją leczył. Polecam z czystym sumieniem ze względu na kompetencje i podejście do dziecka. Moja córeczka szła chętnie na wizyty i dumna kiedy wykonała zadania 'specjalne' dzielnego pacjenta. Pozdrawiam - mama Karoliny.

Opinia dodana przez: Iwona

al. Matek Polskich 29 lok. 1
Łódź

wizyta w poradni w szpitalu - dziecko było zapisane na określony termin, miałam wyczerpujące wyjaśnienie rozpoznania (jest uczulone na pyłki i kota) i działania przepisanych leków, niedługo rozpocznie się planowane odczulanie

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Bardzo wyuczony i wygadany Pan Profesor. Wzbudza zaufanie i tym bardziej załamującym jest fakt, że nie pomaga... Dużo mówi, kieruje na badania, ale efektu nie widać. Co najważniejsze nie patrzy na pacjenta całościowo, zajmuje się tylko swoim kawałkiem i to nie do końca wydolnie. Poza tym jest bufonem i uważa się za wyjatkowo uzdolnionego, a zarazem mającego monopol na wszystkie dziedziny nauk medycznych. Jego seksistowskie żarty są nie na poziomie takiego lekarza, uwagi o urodzie pacjentek - żałosne.

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Pediatra

Okólna 57
Łódź

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - mój syn, początkowo bardzo bał się wizyt ale Pani doktor jest bardzo skuteczna i przekonująca :) Dokładnie tłumaczy jak powinno wyglądać leczenie, oraz co się dzieje z dzieckiem. Jest spokojna, opanowana i wyważona. Godna zaufania. Bardzo polecam.

Łódź

Byłam u dr Sobczyńskiej 2 tyg.temu, poleciła mi znajoma zadowolona z pomocy. Moja córeczka ma skazę białkową i lekarka z rejonu dała jej Bebilon pepti, a teraz kiedy dziecko ma 1,5 roku odmówiła wypisywania, bo podobno nie może. Zanim poszłam chciałam cos więcej przeczytac o dr Sobczyńskiej - weszłam tu i przeczytałam opinie z 26 stycznia. Strasznie sie bałam tej wizyty, bo jak pani doktor taka niemiła . . Już pod drzwiami gabinetu zaczęłam wypytywać rodziców innych pacjentów - wszyscy byli zadowoleni i czekało dużo osób. I niepotrzebnie sie denerwowałam Pani dr Sobczyńska była bardzo miła, poświęciła mi dużo czasu, wypytywała bardzo sczegółowo o wszystko, powiedziała na czym polega choroba mojej córci, zleciła badania i już wkrótce mamy 2 wizytę. I niepotrzebnie miałam stres przez anonimową osobę, która wypisuje takie nieprawdziwe rzeczy, jakbym czytała o innej osobie ! A ja juz po jednej wizycie gorąco polecam dr Sobczyńska i niech ją omijają tacy własnie niemili pacjenci. Mama Kasi

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Łódź

Wspaniały człowiek. Profesjonalizm zawodowy. Przyjaciel dzieci i rodziców. Brak słów aby opisać tego LEKARZA. Był lekarzem z powołania nie karierowiczem dążącym do pieniędzy.. Jak się dowiedziałam o Jego śmierci, nie mogę sobie poradzić. Bardzo żałuję, że nie ma Go już wśród nas. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Jakub Białek

Wizyty domowe, Pediatra

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Bardzo polecam.Ja mam inne odczucia, niż poprzedniczka. Bardzo wnikliwy doktor, dzięki temu, że wypytał mnie o chyba wszystkie objawy świata, okazało się, że moje dziecko choruje na zupełnie inną chorobę, niż podejrzewali lekarze, którzy wcześniej ją badali. Potwierdziło się to w badaniach (RTG). Niestety przy natłoku pacjentów, których ma tam izbie przyjęć wiecznie się śpieszy, lecz to nie przeszkadza mu w tym, żeby nie odpuścić żadnemu istotnemu szczegółowi, moje dziecko zbadał bardzo dokładnie, i nie żałował na to czasu, mimo, że mu ciągle przeszkadzali. Cieszę się, że na niego trafiła moja córka.

Opinia dodana przez: Wioletta

przychodnia
Kamińskiego 7/9
91-427 Łódź

moja opinia mówi sama za siebie!!!

moja opinia mówi sama za siebie!!!
Poszłam z córka do niego bo od kilku dni miala wysoka gorączke i nic nie chciala jesc. Spojrzał córce w gardło i tylko powiedział ze ma lekko czerwone a jak powiedzialam że córka od kilku dni nic nie chce jest to opowiedział że "nie wygląda na taka". Wizyta trwała z rozebraniem i ubraniem dziecka może z 5 minut i kosztowała oczywiscie 80 zł. We wtorek bylam z córką u niego a w czwartek wylądowałyśmy w szpitalu. Okazało sie ze miała zapalenie gardła i angine ropną, dostała 3 kroplówki. I on tego nie zauważył? to gdzie się patrzył jak córka otwierała gardlo? Oczywiscie dodam że przepisał miksturę za 10 zł co nic nie pomogła.

Opinia dodana przez: lusia

Alergolodzy w mieście Łódź