Alergolog W Okolicach Lubraniec

ulica Dębowa 21
87-600 Lipno

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.

Opinia dodana przez: Malgorzata

ulica Widok 6
87-720 Ciechocinek

Bardzo błyskotliwy lekarz, który jest lekarzem z powołania. Nie strzela w ciemno, przeprowadza dociekliwe rozmowy, stara szkoła. Polecam, bo wybitny alergolog.

Opinia dodana przez: marta

ul. Jana Pawła II 5a
09-500 Gostynin

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Wieniecka 34
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko tłumaczy:co dolega, jakie działanie mają leki które zleca,czego nie należy bagatelizować i co robić żeby pomóc sobie w chorobie. Dla mnie Fenomen jeśli chodzi o lekarza. Opinia o doktorze rozeszła się już tak skutecznie, że coraz dłużej niestety trzeba czekać na wizytę bo tylu ma pacjentów-zupełnie mnie to nie dziwi. Jeszcze raz polecam. Monika

poniedzialek-czwartek 15-17

Toruń

moja córka trafiła do szpitala zapalenie płuc po wyjsciu ze szpitala kolejny antybiotyk,znajomi polecili pana doktora ,natychmiast zmienił wczesniej zapisane antybiotyki ,trafiony lek zacząl działac po kilku godzinach ,córka od dawna nie choruje ,takiego podejscia do pacjenta dawno nie widziałam super specjalista ,nie słyszałam nigdy złej opini bądz żle postawionej diagnozy ,wszyscy znajomi ,moja rodzina leczy dzieci ,dorosłych również ,polecam gorąco

Inowrocław

Jestem mamą dwójki dzieci i ze starszym miałam problemy od urodzenia z alergią pokarmową (kolki do dwóch lat), tzn cały czas wszyscy lekarze przypuszczali, że skaza białkowa, alergia pokarmowa, ale nikt nie pofatygował się żeby zrobić testy lub inne badania, bo dziecko nie ma skończone trzech lat. Obecnie syn ma 4lata i faktycznie wyrósł z tego, ale co ja z nim przeszłam i on się namęczył to tylko my wiemy:(. W grudniu 2012 urodziłam córeczkę, i powtórka z rozrywki, tyle że córka ma jeszcze duże zmiany skórny oraz częste zapalenie oskrzeli i płuc, wtedy dostałam namiar do pani dr. Kuleszo i strzał w dziesiątkę. To własnie pani doktor stwierdziła, że bez badań i testów nie zacznie leczyć bo musi wiedzieć w jakim kierunku ma leczyć. Po wynikach, odpowiednia dieta, odpowiednie leki i bez porównania, i to własnie pani dr Kuleszo powiedziała, że starsze dziecko powinno mieć testy zrobione i podjęła się tego. Z pewnością polecam, wysłucha wytłumaczy i uważam, że to lekarz z powołania:) dziękuję pani Doktor:)

Opinia dodana przez: Ania

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Naprawdę prawdziwy lekarz z powołaniem! Bardzo uprzejmy,wszytko wytłumaczy,doradzi.Teraz tacy lekarze są na wyginięciu:)

Opinia dodana przez: Xoxo

Strzelno Miradzka 2a
88-320 Strzelno

Prywatnie jest tak samo zero podejścia do pacjenta,byłam dzisiaj z córką na wizycie i spotkało mnie wielkie 😞 rozczarowanie,bardzo nie uprzejma bo za drzwiami czeka jeszcze 30 osób i trzeba przecież ich przyjąć liczy się tylko czas a nie zdrowie pacjenta,poprostu zostałam dzisiaj upokorzona z jej strony w taki sposób tylko odstrasza od siebie, nie polecam pod żadnym względem!!! a jeszcze żeby czekać za wizytą np.3 godziny tak być nie może przecież za to płacimy.

Opinia dodana przez: Marlena

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52
Inowrocław

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Opinia dodana przez: Nell Polgert-Martwijczuk

lekarz Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Internista

Poradnia Pulmonolgiczna
Armii Krajowej 54
87-600 Włocławek

Nie rozumiem czego inni ludzie się czepiają. W 1982r. byłem u dr. Rogozińskiej po raz pierwszy. Od tej pory leczę się tylko u niej. Stawia trafne diagnozy, jest bardzo sympatyczna. Gorąco polecam.