Alergolog W Okolicach Mogielnica

Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

N.Z.O.Z. Specjalistyczna Pracownia Analiz Lekarskich mgr Krystyna Bałdys
Struga 19/21
26-610 Radom

Dr Pisarek to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Jest bardzo dokładna i rzeczowa. Z ogromną uwagą bada dziecko i przeprowadza wywiad. Nie przepisuje leków lekkomyślnie, czy antybiotyków tylko po to żeby mieć kolejnego pacjenta z głowy. Mimo iż nie należy do najtańszych, to wizyta i jej porady są warte swojej ceny.

Opinia dodana przez: Katarzyna
Alergolog Piaseczno dr n. med. Ewa Urbanek-Jóźwik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Byliśmy na wizycie u Pani doktor w przychodni MediPark. Świetny alergolog i przemiła osoba! Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mojego synka, o wszystko bardzo szczegółowo dopytywała, zaleciła leczenie, które już po krótkim czasie dało pozytywny efekt :) Polecam!!

Opinia dodana przez: Paula

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Mam wrażenie, że Pani doktor bardzo zależy na moich pieniądzach. Nie uzyskaliśmy odpowiedniej pomocy, receptę Pani Doktor przepisała za zasadzie" spróbujmy, nóż widelec pomoże"- nie pomogło! Nie zapytała nawet czy jestem finansowo przygotowana do wykonania testów, po prostu mnie natychmiast wysłała z dzieckiem do gabinetu zabiegowego, pomimo tego ,że nie miałam czasu przygotować do tego przedsięwzięcia mojego czterolatka, który nie był zachwycony tym pomysłem i bardzo się wystraszył. Pani doktor wręcz namawiała mnie na wizytę "za tydzień" , mimo to że stwierdziła, że pewnie problem leży po stronie laryngologicznej i wcześniej rozmawiałyśmy o konsultacji u laryngologa. Ogólnie ładu ani składu w jej działaniach...no i nieważne było, że leki przeciwhistaminowe odstawione były 4 dni wcześniej, oczywiście testy chciała by były wykonane natychmiast! Dla mnie żenada i porażka, zarówno od strony kompetencji jak i podejścia do pacjenta. Ewidentny przejaw wyciągania kasy. Absolutnie nie polecam!

Opinia dodana przez: joanna

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Pani doktor ma żelazny zestaw leków, każdemu pacjentowi przepisuje praktycznie to samo. Nie objaśnia choroby, nie sprawia wrażenia zainteresowanej pacjentem. Szybko i spranie wypisuje recepty i ..następny pacjent proszę.

ul. Żeromskiego 92 lok.1
Radom

Byłam u tego pana parę lat temu i śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze żaden lekarz nie zniszczył mi tak bardzo zdrowia jak pan Adam Krajewski. Miałam wtedy problemy z cerą. Pan doktor zapytał mnie czy chcę przyjmować tabletki hormonalne, kiedy odpowiedziałam, że nie, to zalecił mi izotek- lek o bardzo silnym działaniu, bardzo niekorzystnie wpływający na organizm. Nie poinformował mnie o skutkach brania tego leku- wszystkiego dowiedziałam się dopiero jak go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Gdybym była wtedy świadoma skutków działania, nigdy bym się nie zdecydowała na leczenie tym środkiem. Wracając do "pana doktora", kiedy przepisywał mi izotek, to nie zlecił mi dodatkowych badań (choćby badania stanu wątroby), by upewnić się, czy nie ma przeciwwskazań do tego bym mogła się tym środkiem leczyć. Jedyne co zrobił, to spojrzał tylko na moją twarz, która wtedy wyglądała o niebo lepiej niż po zakończeniu kuracji i całkowitym wydaleniu z organizmu (po paru miesiącach) tego leku, powiedział, że to poważny trądzik (3 krostki na twarzy nazwał poważnym trądzikiem). Żeby tego było mało, nie dość, że zapisał mi izotek, to jeszcze skierował mnie do konkretnej apteki, gdzie mogę dostać ten lek (zakładam że za polecenie ma jakiś profit lub to po prostu jego apteka). Dla informacji skierował mnie do apteki przy ul. Sienkiewicza w Radomiu. Podsumowując, bardzo ale to bardzo nie polecam tego pana, moim zdaniem uogólnia każdy przypadek, zbyt pobieżnie traktuje niektóre przypadki. Oczywiście jest uprzejmy, na ten temat nie mam złego zdania. Ten pan w bardzo uprzejmy sposób zniszczył mi wątrobę, a skutki jego poczynań leczę do dziś- zaznaczając, że nie jestem osobą pijącą alkohol lub w jakikolwiek inny sposób niszczącą kondycję swojej wątroby. Od mojej wizyty minęło około 5 lat. Ja kiedyś wyleczę swoje dolegliwości, ale już na zawsze zapamiętam tego pana i będę odradzać wizyty u niego każdemu.

Opinia dodana przez: Anna

Kilińskiego 5 lok. 4

Witam,

Witam,
w dniu dzisiejszym byłem z nastoletnim dzieckiem u Pana "doktora". Syn miał wrażenie spuchniętego gardła, ból, zatkany nos, prawe ucho, powietrze łapał z wielkim trudem, widok tego meczenia sie mojego dziecka był OKROPNY. "lekarz" zaś to wszystko podsumował tym, iż chłopcy w tym wieku ganiają za piłką, bądź innymi atrakcjami, i nie zważają na swoje dolegliwości, a z takimi narzekaniami spotkał się po raz pierwszy. według niego to choroba "duchowa" a nie fizyczna. Po swojej wymowie odprawił nas z witaminą A, dla nawilżenia gardła i kazał poczekać 10 dni! kolejne 10 dni meczarni?!?! i to ma być sposób na uleczenie? dodam również, że te objawy utrzymują sie od prawie tygodnia, i nie mają zamiaru same odejść. Po tej wizycie wcale nie dziwi mnie brak kolejki do owego "specjalisty". Na koniec dodam, że jeżeli ktoś zdecyduje sie na zasiEgniecie pomocy u tego pana, niech idzie ze zdrowym gardłem, ponieważ żeby pan "doktor" usłyszał o czym mu mówimy, trzeba głośno mówić, w przeciwnym razie co chwila usłuszymy głośne "co" i "słucham" z ust naszego "uzdrowiciela" Jednym słowem jezeli macie problem, to zdecydowanie nie polecam, szkoda marnować czas, który moglibysmy spędzić u kogoś, kto nam pomoże.

Radom

Moja mała córeczka ma od dawna napady silnego kaszlu, kończącego się na ogół wymiotami, przez dwa lata błąkałam się bezskutecznie po wielu lekarzach specjalistach szukając fachowej pomocy. To był drugi kompetentny lekarz na którego trafiłam i który rozpoznał u małej astmę. Obecnie jest leczona z dość dobrym skutkiem. Idziemy jednak niebawem poprosić pana doktora o trafniejszy dobór leku doraźnego, gdyż nie zawsze jej pomaga, kiedy atak jest ostry.

Radom

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do młodego pacjenta. Dokładnie tłumaczy przyczynę choroby i sposób jej leczenia. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i rzeczowo odpowiada na zadawane pytania. Poświęca dużo uwagi i czasu pacjentowi. Zalecona przez Panią Doktor terapia przyniosła oczekiwane efekty.

Traugutta 40
Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz! Nie tylko alergolog, ale też pulmonolog. Jedyny, który słucha tego, co mówię, a nie patrzy tylko na wyniki testów. Dzięki jej zaleceniom mogę normalnie funkcjonować z astmą. Polecam!