Alergolog W Okolicach Namysłów

ulica Ozimska 19
45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

Specjalistyczna Poradnia Dentystyczna
ulica Paderewskiego 5
56-400 Oleśnica

pani doktor jest wspaniała,zrobiła mi testy,miałam próbę na wentylację płuc.Dostałam leki do wdychania.Po trzech dniach czułam się jak ryba w wodzie,bez kaszlu i duszności.Szczerze polecam.

gen. Pułaskiego 42g
Wrocław

Profesjonalizm Pani Doktor i wyjatkowe podejscie do pacjenta moim zdaniem zasluguja nawet na "szostki". Pacjentka z Walbrzycha .

Centrum Medyczne WEJHEROWSKA - AKTYWNE CENTRUM ZDROWIA

54-239 Wrocław

Witam,

Witam,
8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. Miewałam parę razy sytuacje, kiedy zapomniałam się zarejestrować na wizytę, a wtedy - mimo wieeelu innych pacjentów w poczekalni, pan doktor bez problemu godził się przyjąć mnie jeszcze w tym samym dniu. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić dr-a Wytrychowskiego innym pacjentom.

lekarz Krystyna Lipowska

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Dolmed ul.Legnicka tel-7711777
Euromedicere ul.Łowiecka tel.7117400
Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie w leczenie na 100 %. Dba o pacjenta najlepiej jak potrafi. Bardzo dobry kontakt z Panią doktor-zawsze odpowie na wszystkie pytania i zawsze służy radą. Gorąco polecam...!!!

Wilczycka 42
55-093 Kiełczów

Anna Buła to osoba wyjątkowa czas dla pacjenta przede wszystkim piękna kobieta i wspaniale pachnie ( to chyba COCO madmoisele

ul.Uczniowska 29
Wrocław

Pirwszy mój kontakt z panią dr. Marciniak miałam w 1999r była ordynatorem oddziału alergologi w klinice na Wrońskiego, trafiłam tam z dwójka dzieci które, od dwóch lat miesiąc w miesiąc brały antybiotyki- bezskutecznie, a miejscowi nieudolni lekarze traktowali nas jak .... .Po dwu tygodniowym pobycie na oddziale i wielu badaniach postawiono diagnoze. Pani doktor pokazała nam tyle dobroci i serca ze bez zastanowienia postanowilismy leczyć się dalej u pani dr.prywatnie - koszt może na owe czasy nie był mały 50zł-ja płaciłam za dwoje 70zł a do tego dojazd 130km w jedna strone , leki... ale było warto.Do Wrocławia jezdzilismy przez dwa lata, niekiedy dwa razy w tygodniu jak choroba sie wzmagała.Naprawde to wspaniała kobieta, zajeła sie leczeniem moich dzieci doskonale.Jak dzici były starsze i potrzebowała dojścia do innego specjalisty np. neurologa,gastroendokrynologa - zadzwoniłam do pani DR.Marciniak poprosiłam o pomoc ,pomogła bez problemu.Dziś moje dziciaczki sa prawie dorosłe,i pamietaja o pani doktor.Polecam wszystkim mamą wizyte u pani dr.- to nie jest tak ze ona liczy tylko na ilosc pacjetów, jak matka dzwoni z płaczem ze dziecko jest chore - poprostu pomaga i stąd te opużnienia. Licze dalej na pomoc - po świętach wybieram sie do pani dr. z siostra i jej dziecmi.

Prądzyńskiego 14 lok. 1a
Wrocław

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek.Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i rodziną otaczającą chorego.Emanuje niezwykłym ciepłem,a ponadto człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Panie Profesorze za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku
Urszula Panek

Urszula Panek

ul. Wyszynskiego 31/33
50-330 Wrocław

najlepszy bo wyleczyl cala moja rodzine.moja dziewczyne wyleczyl z egzemy,babcie z astmy, a mamie wyleczyl zatoki i przywrocil wech

Opinia dodana przez: knopflukas knopflukas

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Kielecka 12/16
45-319 Chwałkowice, Opole

Dla mojej rodziny Pani Doktor to prawdziwy Skarb. Objęła opieką moją córeczkę po tym jak dotychczasowy lekarz pediatra twierdził, że wszystkie objawy skazy białkowej to kolka. Podeszła do tematu bardzo profesjonalnie, bo zanim przestawiła dziecko na specjalne mleko, wykluczyła wszystkie inne możliwości. Po jakimś czasie doszedł inny problem:nawracające infekcje ukł.moczowego. Córa nie jadła, nie spała i bardzo mało przybierała na wadze przez ponad 3 miesiące. Lekarz pierwszego kontaktu nie widział problemu a mnie miał za rozhisteryzowaną matkę, której trzeba przypisać leki na uspokojenia. Dopiero Pani doktor wyprowadziła córeczkę z poważnej infekcji, a potem zleciła kompleksowe badania. Diagnoza: reflux ukł. moczowego.Dlatego bardzo cenimy Panią doktor za ten profesjonalizm, ale także za indywidualne traktowanie pacjenta, za zaangażowanie i serce jakie wkłada w podjęte leczenie oraz za fantastyczne podejście do dzieci, dla których ma czas i nie robi nic na siłę. Z naszej strony 100 proc.zaufania. Także pacjentem Pani doktor został mój mąż i po bezskutecznym leczeniu u innego lekarza, u Pani doktor nastąpiła duża poprawa.