Alergolog W Okolicach Narol

Pediatra, Alergolog dziecięcy

zamojski szpital niepubliczny zamosc
zamosc ul peowiakow1
22-400 Zamość

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.
Wydaje nam sie że jestesmy na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia córeczki.

Pani doktor okazała się osobą bardzo przyjemną i fachową.

22-400 Zamość

Od trzeciego miesiaca zycia mojego syna chodzimy do niej najpierw z atopowym zapaleniem skóry obecnie (2lata I 4miesiace wiek syna)astma wczesnodziecieca. Badania z krwi ktore raczej nie robil sie przed drugim rokiem u nas wykonane byly w wieku poltora roku oczywiscie pani doktor uprzedzila ze moze cos wyjsc ale nie musi bo w tym wieku roznie bywa. Akurat wyszlo jestesmy nå stalych lekach pod ciagla kontola. Poki co nie mam nic pani doktor do zarzucenia😊 zyciowa babka z realnym podejsciem do Ludzi!!na pewno nie jest dla ludzi ktorzy mysla ze po jednej dwoch wizytach dziecko bedzie zdrowie....nie da sie... miewa gorsze I lepsze dni...ale kto ich nie ma 😊pozdrawiam

Opinia dodana przez: mama

Nowa Wieś 6 a