Alergolog W Okolicach Nasielsk

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: dzisiaj o 19:00. Sprawdź inny.

lek. med. Krystyna Parapura

Wenerolog, Dermatolog

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny.
Alergolog Warszawa lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Opinia dodana przez: Martyna
Wolny termin: 20 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 22 Sie o 15:45. Sprawdź inny.

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Niezwykle życzliwa osoba. Odczulałem się u Pani Doktor przez 5 lat. Mogę powiedzieć, że tylko pomoc Pani Doktror sprawiła, że udało mi się zaliczyć pełen cykl leczenia. Są efekty.

Wolny termin: 23 Sie o 12:30. Sprawdź inny.

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).

Medicover
Ul. Domaniewska

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: Przemek

Gabinet lekarski

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jolanta Polcyn

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Strefa Otwarta"
Makowska 26 D
06-300 Przasnysz

Moim zdaniem najlepszy alergolog,pediatra jaki przyjmuje w Ciechanowie. Już po dwóch wizytach widać było różnicę, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Wiedzę ma ogromną i przede wszystkim wytłumaczy jak należy. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w zależności od choroby i nie jest to jakieś 10 min!LEKARZ GODNY POLECENIA!!!

Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jarosław Górnicki

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.