Alergolog W Okolicach Nowa Dęba

Wolny termin: 17 Sie o 07:30. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Sandomierz

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

serdecznie polecam,pani doktor poswiecila mi duzo czasu i uwagi.swietny lekarz

Centrum Medyczne Liszki
469
32-060 Liszki

Z pomocy Pani doktor korzystaliśmy wiele razy(2 dzieci alergików). Zanim trafiliśmy do najlepszego lekarza - Pani Jedynak-Wąsowicz "odwiedziliśmy" kilku innych specjalistów. Nigdzie nie spotkaliśmy się z tak rzetelnym podejściem do leczenia i z tak miłym lekarzem. W 100% polecamy.

Opinia dodana przez: Irek Klimas

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

Centerned
Tarnów
33-100 Tarnów

Nie wiem skąd te negatywne opinie, konkurencja??
Trafiłam do niej przypadkiem, bo nie było mojej lekarki i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Od razu połączyła dziwne objawy w całość, uważnie słuchała mojej drogi przez mękę (bo byłam u kilku lekarzy innej specjalności z powodu tych objawów) -i zaraz zleciła mi komplet badań. Strzał w dziesiątkę.

Nie wiem skąd te negatywne opinie, konkurencja??
Byłam u niej również z synem, który jest astmatykiem i ma inną przewlekłą (b.rzadką) chorobę, bardzo uważnie słuchała i szybko łączyła fakty w całość, wykazując się dużą wiedzą i znajomością tamtej choroby -a przecież teoretycznie nie musiała -przynajmniej wielu lekarzy tak robi w myśl zasady "ja leczę swoją działkę".
Mogę tylko potwierdzić raz jeszcze pozytywną opinię o dr Rybce.
Czy jest niemiła? Ależ skąd. Rzeczowa i spokojna. A że nie kizia-mizia przymilnie od progu do każdego? I dobrze,nie musi. Ma diagnozować i leczyć ,a nie ćwierkać słodko o pobocznych sprawach bądź wypytywać o prywatne sprawy -co niektórzy bardzo lubią.

Aha, uprzedzając: wizyty i moje, i dziecka są na nfz. Nie płaciłam z własnej kieszeni ani grosza. Ani nie dawałam żadnych "suwenirów", więc proszę tu nic nie sugerować.

Opinia dodana przez: Anna

Warzywna 3
Rzeszów

Byliśmy umówieni na 15 a przyjeła nas o 18.00 Jechalismy tam ponad 1 godzine!!! Pani dr < szkoda, ze ma ten tytuł> w miedzyczasie wyszłam na herbatke w przychodni! nie bylo jej ponad 30 min. A gdy doszło do nas <a bylismy ostatni> to powiedziala, ze nas nie przyjmie. Po ubłaganiu bo byla to nasza deska ratunku- przyjela nas po to, by dac nam swoj nr komorkowy do prywatnego gabinetu. Moze i Pani Dr ma wiedze, ale oprocz tego wazniejsze jest podejscie i chec niesienia pomocy. Nie otrzymalismy pomocy od Pani Dr. Nie polecam!!!

Stalowa Wola

gburowata, niemiła , niestabilna emocjonalnie, powinna sie leczyc u psychiatrów , niekompetentna , po prostu tragedia!!!!

lekarz Marta Rachel

Pulmonolog, Pediatra