Szczecin Alergolog

Chojnicka 59
70-737 Szczecin

Byłam odczulana przez Panią doktor na oddziale .Pierwszy raz spotkałam tak oddanego lekarza ludziom.wspaniały specjalista ,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: iwona

dr n. med. Lucyna Jastrzębska

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

Pani doktor jest lekarzem b. kompetentnym, zna problemy swoich pacjentów, szczegółowo wyjaśnia objawy choroby, zakres leczenia, pamięta każdego pacjenta, jest uprzejma i miła, ma wspaniałe podejście do dzieci. Polecam Ją każdemu znajomemu.
Regina Hepko

dr n. med. Małgorzata Wisniewska

Rewelacyjna!!!
Bardzo miła - nie ważne czy przyjmuje prywatnie czy państwowo zachowuje sie tak samo profesjonalnie. W nagłych przypadkach nie odmawia pomocy. Nie naciąga na najdroższe leki, tylko szuka skutecznych i podpowiada gdzie mozna je najtaniej kupic. Ma bardzo dobre podejscie do dzieci.
Gorąco Polecam

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Nawet gdybym bardzo chciała nie mogę się źle wypowiedzieć, ani do czegoś przyczepić. Odwiedziłam w Szczecinie sporą grupę lekarzy najczęściej specjalizujących się w mojej chorobie, nikomu nie udało się sprawić aby życie było lżejsze, przyjemniejsze. Pani Iwona sprawiła, że znów nabrałam chęci do życia, bóle minęły, czuję się jak nowo narodzona(od 6 lat choruję). Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest przesympatyczna, zawsze uprzejma, miła, poświęcająca tyle czasu ile potrzeba i ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Ewa Janowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Małgorzata Radkowska

Brązowa 73
70-781 Szczecin

leczę się u pani doktor piąty rok ,super kontakt i pełny profesjonalizm, kompetentna ,z uwagą i cierpliwością traktuje pacjenta,wyjątkowo i niespotykanie uprzejma i miła ,zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: wiechu

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

myślę ,ze to swietny lekarz,słucha uwaznie pacjenta,natychmiast kieruje na badania,stawia od ręki trafną diagnozę,byłam tylko dwa razy ijestem usatysfakcjonowana,szkoda tylko,ze trafiłam o 16 lat za póżno po piekle,które przeszłam z powodu problemów ze słuchem

NZOZ Alergologia

Szczecin

Polecam, chodziłam do innego lekarza alergolog, gdzie dosyć że wyniki były błędne to jeszcze potrafiła mnie skrytykować i obrażać. Doktor Fortuna zrobiła mi testy w ciągu paru dni a "tamta doktor" w ciągu roku "połowe". W tej chwili wiem co mi jest i cieszę się że wiem z czym walcze.

Medica Gabinet Reumatologiczy
Traugutta 101
Pogodno, Szczecin

Na pierwszej wizycie lekarz zrobił dobre wrażenie, przeprowadził szczegółowy wywiad i przypisał lek, który pomógł. Po nawrocie choroby, mimo posiadania mojej karty,nie zaglądnął do niej, zadawał te same pytania, co na pierwszej wizycie, nie przyjmował do wiadomości moich sugestii odnośnie nawrotu starej choroby. Pytał się po raz kolejny czy skaczę na spadochronie i czy latam odrzutowcami... Po czym po licznych bezsensownych pytaniach stwierdził rzeczywiście starą przypadłość i przypisał inny, nowy ...

Joanna Herbowska

Szczecin

Jest wyjątkowa w tym co robi! jako jedyna rozpoznała moją chorobę i potrafiła ją wyleczyć. Pozdrawiam Ewa K