Wielkopolskie Alergolog

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Trafiłem do Pani Doktor zupełnie przypadkowo już chyba prawie 10 lat temu. Przyjmowała wtedy jeszcze "na kasę chorych" i prywatnie na Szamarzewskiego i Bogusławskiego. Największym moim zdziwieniem było to, iż po kilku prywatnych wizytach zostałem poinformowany, że sposób leczenia u dr Rogackiej niczym się nie różni w placówkach publicznych i prywatnych. Po zapoznaniu się z moją jak się dowiedziałem bardzo zaniedbaną chorobą (diprofos, co 3 dni i bez specjalnych efektów) i stwierdzeniu, że zdaje sobie sprawę ile kosztuje leczenie mojego przypadku, za namową dr Rogackiej zrezygnowałem z wizyt prywatnych. Wizyty faktycznie trwały 30 minut, tyle, co kiedyś za pieniądze. Kilka lat miała z moim przypadkiem P. Doktor problemów, ale się nie poddała. Astmy tak zaawansowanej jak do tej pory się nie wyleczy, ale przynajmniej wiem jak z nią walczyć. Po "wyciągnięciu mnie na prostą" zostałem skierowany do pulmonologa na dalsze leczenie. Od kilku lat już nie leczy mnie dr Rogacka, ale spotykając się czasami na korytarzu w jej przychodni na Słowackiego zawsze się uśmiechnie i zamieni kilka zdań. PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA !!!
Pozdrowienia z Dolska

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego we Wronkach
ul. Partyzantów 7
64-510 Wronki

Pani doktor jest bardzo sympatyczna i dużo naprawde duzo czasu poswieca kazdemu pacjentowi.naprawde polecam te panią

lekarz Anna Bartczak

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Alergologii
Bogusławskiego 16A
60-214 Poznań

Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem . Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marek

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

pani doktor jest super lekarzem, wspaniałym człowiekiem.Zawsze uśmiechnięta , szczera w rozmowie.Dla dzieci jak matka,żartobliwa.Mój syn leczy się u pani doktor już 2 lata i jeszcze nie był chory.Naprawdę jesteśmy zadowoleni.

dr n. med. Michał Ziembowski

Kardiolog, Homeopata

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

Świetny fachowiec, oddany pacjentom, leczy duszę i ciało. Wiele lat szukałam pomocy wydając duże pieniądze, bezskutecznie dopiero Doktor Ziembowski postawił mnie na nogi. Leczenie to proces z którym organizm musi sobie poradzić i trzeba na to dużo czasu i wytrwałości ale nie ma innej drogi. Gorąco polecam !!!

Opinia dodana przez: mirka

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Uczeszczam do pani dr Wykrętowicz od 3 roku żyćia a mam 25 choruję na astmę i alergię i nie da się opisać jaką prace ale też serca jakie włożyła w to bym mógł normanie fukcjonować ,więc napiszisze tak , że to bardzo dobry specjalista godny polecenia .

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

lekarz Barbara Musiałowicz-Chełmińska

Pulmonolog, Internista

ulica Korczaka 23 A
64-920 Piła

Miejsce godne polecenia. Wiedza internistyczna,a wièc szerokie i kompleksowe podejście. Czytajcie pieczàtki lekarskie!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Empatia Ośrodek Psychoterapii
ul. Mickiewicza 31
Poznań

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.

Jestem zadowolony.Bardzo dobry lekarz.Polecam,pomógł mi.