Alergolog Wrocław

Tańskiego 9 lok. 2
Wrocław

Panią dr Olas znam od bardzo dawna - leczył mojego syna, który w tej chwili ma 30 lat. Od roku prowadzi też mojego wnuka. Tylko dzięki Pani doktor mój syn z bardzo ciężką astmą potrafił normalnie funkcjonować. Pamięta swoich pacjentów :-)). Jest wspaniałym lekarzem, który przejmuje się swoimi pacjentami. Wszystkim polecam Pnia doktor. Już następne pokolenie z mojej rodziny korzysta z Jej opieki.

Dziecięcy Szpital Kliniczny ul. Wrońskego
FORMICA Wrocław, ul. Zatorska 23
51-200 Wrocław

Bardzo kompetentna pani doktor, z powołaniem, prowadziła moją córkę jako pediatra do 3 roku życia w przychodni na Wojnowie, niestety już tam nie przyjmuje, drugiego takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, naprawdę przejmuje się losem małego pacjenta. Gdyby miał ktoś namiar na tą panią doktor gdzie obecnie przyjmuje prywatnie lub w jakiej przychodni, byłabym wdzięczna.Lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania!!!!
Opinia dodana przez: joann_k

Ośrodek Mikrochirurgii i Terapii Okulistycznej "OKO M" Jarosław Miśkiewicz
ulica Wandy Rutkiewicz 25 a
Wrocław

Świetny lekarz, wielu poważnie chorych wyciągał z chorób, na które inni nie umieli zaradzić. Pozytywnie reaguje na pytania pacjenta, tłumaczy chorobę i zasady postępowania z nią, myśli o swoich pacjentach, pamięta ich historię. Nie opiernicza pacjentów eksperymentujących np. z ziołami, uważa że warto próbować różnych rzeczy - co w dzisiejszych czasach jest, moim zdaniem, wyznacznikiem otwartości umysłu lekarza (akurat moja żona z AZS niezwykle wiele zyskała dzięki zainteresowaniu roślinami leczniczymi ...

Rumiankowa 43/2
Wrocław

Po kilku wizytach odniosłam wrażenie, że brakuje tutaj kompetencji. Pani doktor stwierdziła zapalenie oskrzeli, ale pediatra, którego darzę wielkim zaufaniem, wykluczył tę chorobę. Ale to nie pierwsza diagnoza nie trafiona, dziecko niepotrzebnie brało antybiotyki , a z alergiami dalej nie możemy sobie poradzić. Nie polecam tej osoby, szkoda dzieci, a efektów nie ma.
W obyciu raczej oschła, zadufana w sobie.

Janina Pawłowicz

Pulmonolog, Pediatra

EMC Przychodnia przy ul. Łowieckiej

50-220 Wrocław

znam panią doktor wiele lat bo leczyła moją córkę od niemowlęctwa do 18 lat na mukowiscydozę ,to dobry i kompetentny lekarz.Zawsze kieruje na dodatkowe badania jak się zaobserwuje coś niepokojącego
Opinia dodana przez: Barbara

dr Maria Jarlińska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Bardzo miła Pani, delikatna dla maluszka, wyczerpująco odpowiada na pytania i omawia chorobę i sposób leczenia.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOPEXMED
Marsz. Józefa Piłsudskiego 23
50-044 Wrocław

BARDZO MIŁA SERDECZNA PANI DOKTOR.BYŁAM ZE SWOJA 4-RO LETNIA CORECZKĄ KTÓRA CHORUJE NA ASTMĘ,LECZ PANI DOKTOR NIE ZAJMUJE SIE TAK MAŁYMI DZIEĆMI,ALE BARDZO FAJNIE WSZYSTKO TLUMACZY,SPOKOJNIE I Z TAKIM CIEPŁEM.BYŁO BY DUŻO PISAĆ,ALE BARDZO POLECAM!!!!

NZOZ ALER-med, Legnicka 55/U4, tel 71 349 59 59
Koszalińska 7c
54-203 Wrocław

Polecam! Pani doktor bardzo miła, ciepła, kompetentna. Nie robi sztucznych kolejek, ze skierowaniem przyjmuje w ciągu kilku dni. Poświęca wystarczająco dużo czasu. Pozdrawiam

lekarz Jolanta Hołda

Pulmonolog, Pediatra

Ślężna 27
53-301 Wrocław

Polecam Panią doktor. U mojego 5-letniego dziecka widać poprawę po kilku tyg. leczenia. Poczekamy zobaczymy gdyż jeszcze nie jest całkowicie temat zakończony. Napewno napiszę opinie po wyleczeniu/bądź nie mojego dziecka.
Na tą chwile polecam!

Przychodnia przy ul. Łowieckiej
ulica Łowiecka 24
50-220 Wrocław

Opiszę historię, która wydarzyła się w dniu wczorajszym.

Przyszedłem do Pani Doktor z polecenia innego pacjenta, ponieważ miałem 4 noce z rzędu silne duszności. Byłem przygotowany zarówno na wizytę w ramach NFZ (posiadałem skierowanie) jak i prywatnie. Godziny dyżuru w środy Pani Doktor ma wyznaczone od 14-19. Byłem o 16:50. Chciałem prosić jedynie o przepisanie leku, oraz objęcie stałą kontrolą w przyszłości.

Pani Doktor, popijając kawę ...
Opinia dodana przez: Piotr

Alergolodzy w Wrocławiu