Alergolog Wrocław

Świeża 61
Wrocław

Mój Syn był pacjentem Pani Doktor w szpitalu. Dziecku poświęcono bardzo dużo czasu, przy przyjęciu długi wywiad lekarski, w trakcie pobytu zrobiono dziecku bardzo dużo badać, sposób wykonania badań był szczegółowo z dużą cierpliwością tłumaczony dziecku przez Panią Doktor (Feno, spirometria)Efekt - kilkumiesięczne leczenie astmy i podawanie leków przepisanych przez innego alergologa było zbędne, gdyż astma została wykluczona

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Witam
Leczę się u Pani Doktor Łata już 5 lat . Nigdy nie miałem problemu z przyjęciem nigdy nie zastałem kolejki .Załatwiam sprawę i po kłopocie . polecam Panią Doktor z zakresu Alergologii .
Opinia dodana przez: dariusz

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Oddział Arkady Wrocławskie
Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Izabela Weryho-Darowska

Pulmonolog, Pediatra

Piławska 10 lok. 1
Wrocław

Przed laty leczyłem się u tej lekarki w przychodni kolejowej na Joannitów i już wtedy miała straszne napady złosci i próbowała na siłę wciskac ludziom odczulania nawet wtedy kiedy nie było ku temu potrzeby. Pamiętam tez bardzo dobrze jak pomiędzy pacjentami przychodzili do niej przedstawiciele farmaceutyczni w godzinach kiedy powinna przyjmowac pacjentów, ale ona bardzo chętnie ich przyjmowała zamiast wyprosic, bo w końcu w godzinach przyjmowania powinna obsługiwac tylko pacjentów ...
Opinia dodana przez: Alek

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

może wiedzę pan doktor posiada,ale jest nieprzystępny,nie sympatyczny wręcz odpychający,łaskę zrobi,gdy zaszczyci pacjenta swoją obecnością,nie mówiąc o wytłumaczeniu czegokolwiek-odradzam
Opinia dodana przez: astmanek13

Specjalistyczny Szpital Chrób Dziecięcych im Korczaka

Wrocław

a jaj jestem zadowolona i polecam. Uważam że pani dr ma bardzo dużą wiedzę i nawet jeśli nie wszystko tłumaczy to ma dobre efekty.
Opinia dodana przez: Monik

Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Marii Curie-Skłodowskiej 50/52
50-369 Wrocław

Pani doktor najpierw proponuje odczulanie na białko kota , po czym po pół roku stwierdza że nie prowadzi na to odczulania bo to nie bezpieczne Na prawdę mogłaby Pani przemyśleć co mówi ludziom a nie tak zmieniać zdanie . Oczywiście przedstawia typowe dla wielu alergologów podejście żeby wierze oddawać , nie widzie innych rozwiązań a takie istnieją , wystarczy poczytać zamiast płacić krocie za wizytę . Kolejny minus to Pani ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Świeża 31A