mgr Alexandra Kamińska

Psycholog, Psychoterapeuta

Bardzo kompetentna pani psycholog, przeprowadza również badania psychotechniczne kierowców, z których z sukcesem skorzystałem

Bardzo dobra psychoterapeutka, slucha uwaznie, wykonuje swoja prace z pasja, ma doswiadczenie, podczas spotkan czuje sie bezpiecznie i widze jak moje zycie zmienia sie w lepsza strone.

Bardzo dobry, wykwalifikowany i kompetentny psychoterapeuta z dużym doświadczeniem, który bardzo mi pomógł. Zdecydowanie polecam.

polecam serdecznie Pania doktor, wizyta przebiegala bardzo pozytywnie, otrzymalam wystarczajaco duzo uwagi oraz zainteresowania, tlumaczenia, by czuc sie komfortowo i zaufac.

Psychoterapeutka zdecydowanie godna polecenia!

Psychoterapeutka zdecydowanie godna polecenia!

Bardzo miła terapeutka, uważna, słuchająca, z doświadczeniem i wiedzą. Można jej ufać, wie co robi i jak pomóc w różnych problemach.