Bardzo miły , godny zaufania, kompetentny lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów jest troskliwy dlatego serdecznie polecam, a Panu Doktorowi życzę wszystkiego dobrego :) !

Prawdziwy lekarz z powołania a takich coraz mniej. Nigdy nie podchodzi obojętnie do pacjetów, zawsze życzliwy, miły, do wszystkich pacjentów podchodzi z wielką troską. Wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem swoich pacjentów przed i po zabiegu. Dr Orłowskiego mogę polecić z czystym sumieniem to świetny lekarz i człowiek.

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo kompetentny lekarz z czystym sumieniem polecam. Operował mi żylaki na nodze (na NFZ)i jestem bardzo zadowolona

polecam,leczy mnie od dluszego czasu, bardzo dobry psycholg, potrafi wysluchac i trafia do pacjenta

Witam! Powiem krótko i na temat: -solidny -kompetentny -bardzo miły -pokorny,traktuje pacjenta z należytą starannością -byłem operowany na żylaki, operację przeprowadził świetnie -polecam z czystym sumieniem.NAJLEPSZY!!!!!

Witam!
Powiem krótko i na temat:
-solidny
-kompetentny
-bardzo miły
-pokorny,traktuje pacjenta z należytą starannością
-byłem operowany na żylaki, operację przeprowadził świetnie
-polecam z czystym sumieniem.NAJLEPSZY!!!!!

Bardzo dobry specjalista,profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bada długo, dokładnie i cierpliwie tłumaczy-a przy tym skromny człowiek.Operował mnie-POLECAM

Jestem kilka dni po operacji żylaka którą przeprowadził dr. Orłowski. Jestem strasznie zadowolona i jednocześnie zdziwiona podejściem tego lekarza do pacjenta. Na co dzień tak miłych i kompetentnych lekarzy nie spotykam. Z czystym sumieniem polecam wszystkim !! ;)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. W tym zawodzie oprócz kompetencji trzeba mieć jeszcze charyzmę i ten człowiek to ma. Polecam tego lekarza wszystkim opornym i niezdecydowanym pacjentom.

Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz, tatowi robił operację na woreczek żółciowy, sam do nas dzwonił umawiał się na termin, a po zabiegu dzwonił i pytał o zdrowie pacjenta ( co się ogólnie nie zdarza nawet gdy leczymy się prywatnie), teraz ja wybieram się do dr Orłowskiego na zabieg przepukliny. Pozdrawiam i polecam tego lekarza. na NFZ tez przyjmuje.