Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-
- behawioralnym (Certyfikat Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr 690) a także psychologiem oraz seksuologiem
Zapraszam na moją stronę internetową:
www.alicjabancer.eu

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Alicja Bancer
ul 11 Listopada 3E/1, 32- 620 Oświęcim,
tel: 508119369

Pani Alicją jest specjalistką godna polecenia. Pomogła mi rozwiązać moje problem emocjonalne. Teraz jakość mojego życia stała się lepsza.

Pani Alicją jest specjalistką godna polecenia.
Pomogła mi rozwiązać moje problem emocjonalne.
Teraz jakość mojego życia stała się lepsza.

Bardzo polecam wizytę u Pani Alicji . Trafiłam do gabinetu z lękami, dzięki jej zaangażowaniu, rozmowie i wytłumaczeniu mi wszystkich moich lęków dziś mogę mieć tą chorobę już za sobą. Pani Alicja to lekarz z powołania słucha i potrafi wszystko wytłumaczyć w taki sposób że lęki i problemy które wydają się nie do przejścia znikają. Wizyty u Pani Alicji pozwoliły mi na normalne życie a problemy które mi towarzyszyły już dawno są za mną dzięki niej. Polecam z czystym sercem wizytę.

Bardzo polecam wizytę u Pani Alicji .
Polecam z czystym sercem wizytę.

Zanim trafiłam do pani Alicji miałam styczność z wieloma specjalistami, lecz żaden z nich nie wydawał się być odpowiedni przez co bardzo szybko rezygnowałam z leczenia. Po czasie całkowicie odpuściłam sobie szukanie pomocy. Kiedy zaczełam się borykać z atakami paniki, została mi polecona terapia u pani Alicji Bancer. Początkowo miałam obawy co do tego, że konsultacje miały odbywać się online. Jednakże jakoś bardzo się to nie rózniło od spotkań w gabinecie, a nawet było to o wiele bardziej komfortowe(zdarzyło mi się zaspać, mogłam od razu się podłączyć i już byłam na spotkaniu). Myślę, że największą zaletą terapi (była to terapia poznawczo behawioralna) z panią Alicją jest sposób w jaki byłam uświadamiana o problemie. Bardzo podobało mi się to, że miałam możliwość samodzielnie dochodzić do wniosków. Odpowiednie pytania naprowadzały mnie na odpowiednie myśli. Możliwe, że część rzeczy wiedziałam, ale patrzyłam na nie z całkowicie innej strony. Oprócz tego, że w niesamowicie krótkim czasie poradziłam sobie z atakami (ok 3 miesięcy) to jeszcze udało mi się rozprawić z innymi problemami, całkowicie zmienić podejście do spraw związanych z lękiem, zobowiązaniami i stresem. Chciałabym różnież zaznaczyć że w trakcie leczenia pojawił się u mnie tylko jeden atak na samym początku. Dzięki temu, że zostały mi udostępnione materiały pomocnicze mogłam w każdej chwili do nich zajrzeć i przypomnieć sobie własne wnioski z terapi. Nadal mogę. Od czasu kiedy zakończyłam leczenie nie mam problemów z atakami. Bardzo polecam terapię u pani Alicji zwłaszcza osobom borykającym się z atakami, lękiem i depresją. Warto pozwolić sobie pomóc, nawet online i nawet jeśli jest to któraś z rzędu próba.

Do Pani Alicji trafiłam po kilkunastoletniej walce o swoje zdrowie, traktując tę terapię jako ostatnią deskę ratunku. Po niecałym roku terapii DBT nauczyłam się wiele o sobie, swoich problemach i jak sobie radzić teraz, a nie ciągle wracać do przeszłości. Odzyskałam wiarę w dobre życie - oczywiście kosztowało to sporo pracy, ale warto było przejść tę drogę. Pani Alicja jest bardzo wspierająca, kreatywna w dobieraniu metod indywidualnie dopasowanych do problemu, z jakim ktoś się boryka, potrafi podnieść na duchu w chwilach zwątpienia, które jak wiadomo zdarzają się podczas terapii i pracy nad sobą. Bardzo polecam terapię osobom z zaburzeniami osobowości, ponieważ sama zmagam się z tym problemem. Pani Alicjo - dziękuję raz jeszcze za wszystko, za każdą sesję i każde słowo :)

Bardzo empatyczna i cierpliwa osoba. Wykazuje duże zrozumienie dla problemów pacjenta i nie ocenia. U mnie już po pierwszej konsultacji był progres. Polecam serdecznie.

Bardzo polecam pracę nad sobą z Panią Alicją. Cykl spotkań pozwolił mi nauczyć się pracy ze sobą, swoimi emocjami i myślami. Pani psycholog otworzyła mi oczy na pewne aspekty mojego umysłu, dostrzegła powody moich problemów z szeroko pojętym lękiem. Otrzymałam mnóstwo metod, ćwiczeń, materiałów do czytania i wypełniania. Spotkania na początku odbywały się w gabinecie, jednak z powodu pandemii, nie odwołała kolejnych spotkań i przeniosła naszą współpracę online, nie pozostawiając mnie bez pomocy. Każde spotkanie dało mi coś nowego, chętnie brałam w nich udział. Dobry psycholog potrafi nauczyć pacjenta jak sobie radzić z własnymi problemami w codziennym życiu po zakończeniu terapii. Korzystałam kiedyś z pomocy innych psychologów, jednak nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów. Pani Alicja stawia na regularne, częste spotkania, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Każdy boryka się z innymi problemami, ale jestem pewna, że ta Pani psycholog jest w stanie pomóc każdemu, kto się do Niej zgłosi. Pani Alicji bardzo dziękuję za pomoc i życzę powodzenia w dalszej pracy :)

Pani Alicja ma ogromną wiedzę i podejście dostosowane do pacjenta. Trafna diagnoza trafiająca w punkt. Leczenie dostosowane do potrzeb i charakteru pacjenta. W moim przypadku szybka pomoc. Serdecznie polecam

Pani Alicja jest niezwykle życzliwą, kompetentną i profesjonalną osobą z dużym doświadczeniem. Odbyłam terapię własną u Pani Alicji na poczet terapii indywidualnej wymaganej do pracy jako terapeuta. Swoją opinię udzielam nie tylko jako klienta, ale także jako osoba z tej samej branży. Praca terapeutyczna z Panią Alicją była niezwykle uzdrawiająca- pomogła mi uzyskać lepszy wgląd w siebie, uświadomić sobie wewnętrzne schematy i w zupełnie nowym wymiarze skorzystać z narzędzi terapeutycznych. Wszystkim osobom, które szukają wewnętrznego ukojenia, znalezienia sposobów na radzenie sobie ze swoimi emocjami, przytłaczającymi stanami, z całego serca polecam pracę z Panią Alicją.

Pani doktor bardzo mi pomogła,nauczyła mnie jak radzić sobie ze stresem i zamartwianiem się ,pokazała jak zyskać pewność siebie i zauważyć że jest się wartościowym człowiekiem. Dzięki pani doktor znów zagościł uśmiech na mojej twarzy, bardzo polecam wizytę u pani doktor .

Znakomita i fachowa pomoc w sprawach doświadczanego lęku - ataków paniki ale także dużego zamartwiania się i nadmiernego stresowania. Uczestniczyłam w terapii online i nie sądziłam, że przez komputer można otrzymać tak skuteczną pomoc! Żałuję, że nie zdecydowałam się o wiele wcześniej. Odkładałam decyzję jak wrócę do kraju ale nie mogłam już dać rady i cieszę się, że trafiłam na Panią Alicję. Dziękuję !!!