lekarz Alicja Barwicka

Okulista

Nie polecam tej lekarki, biorę kropelki bo mam za wysokie ciśnienie śródgałkowe ( to poważna sprawa!!), po roku od ostatniej wizyty zrobiła że tak powiem przegląd byle jak- pobieżnie, z grubsza, bez zainteresowania, bez badania dna oka na aparacie tylko przez tzw lupkę, (od 10 lat nie miałem takiej wizyty) bez wglądu w wyniki poprzednich badań, tak jak to robią lekarze (obserwuję wszystko od lat), nie skierowała na żadne badania, wzorując się praktyką innych lekarzy z różnych firm to powinienem już niektóre zrobić.