Trafiliśmy do pani doktor dokładnie tydzień temu z naszą 3 tygodniową córeczką. Strasznie ropiało jej oczko, do tego stopnia, że nie mogła go otworzyć bo się sklejało. Nie pomagały żadne przemywania solą fizjologiczną ani kropelki. Diagnoza pani doktor - zatkany kanalik łzowy. Przedstawiła nam sposoby leczenia - farmakologiczny i doraźny - udrożnienie kanalika, przy czym zaznaczyła, że ten drugi do przyjemnych nie należy ale jest skuteczny. Chwila zawahania i zdecydowaliśmy, że jednak zabieg. Malutka się darła jakby ją obdzierali ze skóry a nam serca krajały się żywcem, na szczęście tylko jakieś 2 min. Można jednak stwierdzić, że pani doktor wiedziała co robi i miała bardzo pewne i zdecydowane ruchy. Dzisiaj po tygodniu oczko jest zupełnie zdrowe a malutka szczęśliwa. Śmiało mogę polecić tego lekarza. Do tego jest dobry bezpośredni kontakt telefoniczny.

Wspaniała lekarka godna polecenia. Walczyła z moim ostrym zapaleniem spojówki na prawdę poświęciła mi bardzo dużo czasu. Rzadko kiedy spotykamy tak miłe i kompetentne lekarki Pani doktor wszystko dokładnie tłumacz do tego jet bardo dyspozycyjna, wystarczy zadzwonić na numer który podaje podczas wizyty. Gorąco polecam :)

Pani doktór jest bardzo uprzejma. Do pacjenta podchodzi ze zrozumieniem i bardzo spokojnie, jest pełna życzliwości i dodająca otuchy. Jest bardzo zręczna manualnie; tłumaczy chorobę i jaką metodę leczenia wybiera uwzględniając całokształt problemu i stan zdrowia. Byłam świadkiem, że jej pacjentami są zarówno maleńkie dzieci jak i ludzie w podeszłym wieku. Polecam każdemu.

wspanialy kompetentny lekarz znakomicie operuje defekty powiek

wspanialy kompetentny lekarz znakomicie operuje defekty powiek

Pacjentem był mój trzyletni syn. Pani doktor jest bardzo fachowa i jednocześnie sympatyczna. Umie wysłuchać pacjenta (w tym przypadku mamy pacjenta) i nie spieszyła się nigdzie, mimo że pora była już późna.