Alicja Bieryło

Endokrynolog

Wspaniała Pani doktor endokrynolog jestem pacjentką Pani doktor od samego początku zawsze wysłucha i pomoże nigdy nie było problemu z wypisanie recept ani z uzyskaniem skierowania na badania

Bardzo sympatyczna lekarz, kompetentna, chętnie kieruje na dodatkowe badania. Polecam, jeżeli ktoś szuka dobrego endokrynologa.

Wspaniały lekarz i człowiek. Wszystkim serdecznie polecam. Podobno od marca ma przyjmować w Centrum Medycznym Pogodna - może w końcu bez kolejek.

Pani dr przegoniła mnie z gabinetu zawieszając wizyty do czasu aż schudnę.Dodatkowo dostałam lek, którego dostać nie powinnam.Nie mam zdania, jednakże ja nie skorzystam więcej.

Bardzo kompetenta Pani Doktor, nie tylko w dziedzinie endokrynologii

Bardzo kompetenta Pani Doktor, nie tylko w dziedzinie endokrynologii

Dzisiaj takich lekarzy już nie ma, to wprost niewiarygodne..... brak mi słów, jak wspaniała jest p. Doktor. Polecam....

Bardzo miła i godna polecenia P.Doktor.polecam jak na problemy z tarzycą to tylko do niej.

Wspaniały lekarz.kompetentny,wrażliwy,wzbudza zaufanie i wiarę w wyzdrowienie.Pani doktor jest lekarzem godnym polecenia,takich lekarzy już się nie spotyka

Jest to suoer lekarka, jakich niestety już coraz mniej we współczesnym świecie. Zdecydowanie godna polecenia.

Chodziłam od lekarza do lekarza a choroby, które u mnie podejrzewali to lista jest długa. Ja polecam.