lek. dent. Alicja Borowiak

Porażka kiedyś ta pani była bardzo miła alw od ponad roku jest tragedia za każdym razem co dziecko boli ząb odmawia przyjęcia żeby telefon odebrać to graniczy z cudem.

Kompetentna,mila i dokladna w pracy Pani Doktor,z życzliwym podejsciem do pacjenta. Chętnie korzystamy z leczenia w Jej gabinecie.

Kompetentna,mila i dokladna w pracy Pani Doktor,z
życzliwym podejsciem do pacjenta.
Chętnie korzystamy z leczenia w Jej gabinecie.

Wspaniały lekarz stomatolog z ogromnym doświadczeniem. Super podejście do młodych pacjentów, a to zdecydowanie niełatwa grupa pacjentów. Moje córki uwielbiają chodzić do pani dr.

Jest kompetentna i miła.Leczy cała nasza rodzinę.Chętnie chodzą do niej nasze dzieci-a nie było łatwo je namówić.Szczerze polecam.

Korzystam z usług pani doktor od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest bardzo uprzejma dla pacjenta. Godna polecenia.

Z wielką przyjemnością polecam panią Stomatolog.

Z wielką przyjemnością polecam panią Stomatolog.

Młoda Pani Lekarz, na moje oko brak jej trochę doświadczenia, ale ma cierpliwość i stara się pomóc pacjentowi. Nie podoba mi się jedynie to, że na 5 razy jak tam byłam - 4 razy nie mogły znaleźć mojej karty...