lek. med. Alicja Bujakiewicz-Krześniak

Alergolog, Dermatolog

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor, jednak nie do końca trafiła w leczenie. Rok temu zgłosiłam się do Pani Doktor ze zmianami atopowymi na trzech palcach ręki - sucha skóra, pękanie. Pani Doktor kazała mi używać różne maści (co się okazało wszystkie na sterydach). Leków dostawałam bardzo dużo i wraz z tym pogłębiały się zmiany. (były też tabletki doustne). Nie dość, że z trzech palców zrobiły się całe dłonie (jak poparzone) to jeszcze na rękach i nogach pojawił się wyprysk posterydowy. Okazało się, że wszystko od leków - za dużo sterydów, które krążąc we krwi spowodowały reakcje w innych miejscach niż dłonie. Obecnie ponad miesiąc nic nie używam oprócz wapna i wszystko powoli schodzi bez żadnych leków. Pani Doktor trochę za długo kazała mi tych maści używać. Teraz chciałabym cofnąć czas i nie iść do lekarza ze zmianami na trzech palcach u rąk. Uwaga na maści sterydowe.

pani dr również leczyła mnie na AZS napakowała encortonem a pozniej jak byl problem z odstawieniem rozłożyła ręce i odesłala na koszykową.

Polecila mi lek na swierzba o nazwie INFECTOSCAB,lek dostepny od dawna na zachodzie u nas od niedawna cena ok.50zl 30mg kremu.Czy bedzie tak rewelacyjny jak polecala Pani doktor? Zobaczymy.Jesli chodzi o ocene kwalifikicacji,jest dobrze,brak kontaktu tylko przez komorke,powinien byc aktywny nr.kom.

Po wielu różnych doświadczeniach z alergologami i dermatologami w końcu szczęśliwie trafiłam na dr Bujakiewicz-Krześniak. Mam bardzo ciężkie AZS, na które niewiele leków działało. Dr Bujakiewicz ma b.duże doświadczenie i wiedzę z zakresu leków, maści i kosmetyków pielęgnacyjnych. Nie poleca, jak większość lekarzy, tylko 1 lub 2 firm farmaceutycznych (kosmetycznych). Poza tym, że narawdę skutecznie leczy, to stara się znaleźć również przyczyny objawów alergii. Mądra lekarka, naprawdę wielkie doświadczenie w leczeniu atopii.

Bardzo kompetentna osoba, tłumaczy wszystko cierpliwie i dokładnie, poświęca pacjentowi dużo czasu. Wizyta opóźniała mi się pół godziny, ale to świadczy tylko i wyłącznie na korzyść dr Bujakiewicz - nie traktuje pacjenta, jak kolejnego "z taśmy", a stara się poświęcić, jak najwięcej czasu, nie wypuszcza z gabinetu jeśli wszystko nie jest jasne. Leczę się u pani dr na AZS już dwa lata i bardzo polecam. Poza tym to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta.