3,9

Pani Doktor leczyła moje dziś już duże dzieci, dwóch synów. Zawsze kompetentna, empatyczna i pamiętająca imiona i choroby. Od pierwszych dni do wieku nastoletniego. Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy to w gabinecie czy na wizycie domowej.Zdarzyło się że gdyby nie jej intuicja - wiedza chłopcy byliby leczeni w przychodni na nieistniejące poważne choroby. Zawsze w kłopocie gdy chłopcy byli już starsi zwracałam się do Niej. Wspominam z największą sympatią i polecam wszystkim młodym mamom.

Byliśmy u dr Czesak zaraz po urodzeniu synka. Bardzo ale to bardzo wymagająca doktor. Nie pieści się i nie polemizuje. Rzeczowa, konkretna, surowa. Pomogła nam w 100%. Polecam! a tym co narzekają, że dodzwonić się nie można polecam puknąć się w czoło. Pani dr odbiera tylko w pn sr, pt i tylko wtedy, kiedy akurat zadzwoni tel po skończonej wizycie. Podczas wizyty tel dzwonił i dzwonił a ona zajęta dzieckiem. I mówi: Rehabilitacja ważniejsza. Polecaam!

Zapisać się na wizytę trzeba z dużym wyprzedzeniem, ale zdecydowanie warto czekać. Byliśmy też na wizytach u innych neurologów dziecięcych we Wrocławiu i Wałbrzychu, ale żadna z osób nie poświęciła tyle uwagi dziecku i tak dokładnie nie wytłumaczyła nam jak należy ćwiczyć jak Pani Doktor. Jak na razie tylko jej diagnoza była trafna w 100% i sami z mężem widzimy już różnice w rozwoju synka po zastosowaniu ćwiczeń. Widać, że wkłada całe serce w to co robi. Śmiało mogę polecić ją jako bardzo dobrą lekarkę!

Świetny specjalista . po 10 minutach może powiedzieć dużo na temat badanego dziecka .ma wspaniałe podejście do dziecka , spotkałam się z wieloma bardzo dobrymi opiniami na temat pani doktor . właśnie od jednej z mam dowiedziałam się o pani doktor i sama się przekonałam że to jest prawda i również polecam panią doktor jako wspaniałego lekarza . oby takich lekarzy jak ona było jak najwięcej .

bardzo nie miła i antypatyczna napalona na kase.dzieci płacza bo jest nie delikatna i nie ma podejścia wręcz jest agresywna i w ogóle nie patrzy że dziecko się boi.Nie pozwala przerwać jak histeryzuje.Powiedziała mi że dzieci maja płakac bo to jest zdeowew ja mam odmienne zdanie

Bardzo dobra lekarka, kompetentna, miła, rzetelna, poświęca dużo czasu dziecku, śmieszą mnie bzdurne opinie, że nie ma sprzętu, że sie nie zna, że leci na kasę! jak sie komus nie podoba to niech sobie jedzie do Dzierżoniowa albo do Wałbrzycha i niech nie sieje zamentu i nie miesza ludziom w głowach!

super lekarz wszyscy powinni tak leczyc chodzilam z corka kilka razy ale sie oplacilo teraz jest zdrowa dzieki pani czesak dziekujemy

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

Pani doktor Alicja Czesak jest bardzo dobrym lekarzem neurologiem dziecięcym.

Baba ewidentnie liczy kasę - wizyta 80zł + 20zł za pokazanie ćwiczeń,wszystkim daje tę samą metodę leczenia (vojty). Nie dawno miałem się zarejestrować na kasę chorych i dowiedziałem się że nie przyjmuje na kasę chorych bo nie ma limitów, co w maju chyba już powinny być. Na przychodni wisi napis NFZ ale to raczej prywatna placówka.Co do podejścia do dziecka, nie polecam tego lekarza. Sprzęt jakby na złomowisku kupiony, no ale mogło się tam już zmienić, ostatnia moja wizyta była w lutym i od tamtej pory nie mogę zarejestrować się na kasę. Teraz wybieram się do Wrocławia z moim dzieckiem. Do niej raczej nie wrócę.

Pani doktor jest fachowcem, którego warto odwiedzić. Jest świetnym pediatrą i neurologiem. Jako jedyny lekarz (u których ostatnio byłam)poświęcił tyle czasu mojemu dziecku i nie zbagatelizował moich przypuszczeń co do stanu mojego dziecka. POLECAM!!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Świdnica"?

Lelewela 4 lok. 5
58-100 Świdnica