lekarz Alicja Druciak

Neurolog

3,7

Witam, Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie, na której dokładnie mnie przebadała, była bardzo miła i ogólnie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Niestety doznałam małego szoku kiedy poszłam na wizytę już nie prywatnie, ale na fundusz do Eskulapa. Tam już Pani doktor nie raczyła mnie nawet przebadać, do tego była bardzo nie miła i arogancka. Ciężko uwierzyć, ze można mieć zupełnie inny stosunek do pacjenta kiedy bierze się od niego pieniądze a zupełnie inny kiedy przyjmuje w przychodni. Słyszałam wcześniej o takich przypadkach jednak pierwszy raz zetknęłam się z ...

Witam,
Byłam u Pani doktor na prywatnej wizycie, na której dokładnie mnie przebadała, była bardzo miła i ogólnie zrobiła na mnie dobre wrażenie. Niestety doznałam małego szoku kiedy poszłam na wizytę już nie prywatnie, ale na fundusz do Eskulapa. Tam już Pani doktor nie raczyła mnie nawet przebadać, do tego była bardzo nie miła i arogancka. Ciężko uwierzyć, ze można mieć zupełnie inny stosunek do pacjenta kiedy bierze się od niego pieniądze a zupełnie inny kiedy przyjmuje w przychodni. Słyszałam wcześniej o takich przypadkach jednak pierwszy raz zetknęłam się z tym osobiście. Uważa, ze bardzo źle to świadczy o lekarzu.Po tej wizycie mam niestety ale bardzo złe zdanie o dr Druciak i szczerze nie polecam,
Pacjentka

Super neurolożka moja siostra ma schozifrenie a pani doktor duzo jej pomogla zminimalizowala dawki leków i jest ok.

JEST BARZO KNKRETNA I WNIKLIWIE BADA PACJENTA.

JEST BARZO KNKRETNA I WNIKLIWIE BADA PACJENTA.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kamienna Góra"?

Broniewskiego 20 lok. 9
Kamienna Góra