lekarz Alicja Dziadoń-Wietrzny

2,4
2,4
2,2
2,2

Pierwszy i ostatni raz byłam u pani doktor na wizycie.. Potraktowała mnie jak zwykłą kretynkę, która pyta się o swoją zdiagnozowaną infekcję !!! Zapytałam skąd się to bierze lub co to jest... Cokolwiek żeby o tym wiedzieć... To usłyszałam zdanie " Nie mam czasu na wytłumaczenie, niech pani przeczyta sobie na Google.. Wszystko tam jest napisane". Zrobiono mi również USG... Nic się o nim nie dowiedziałam, nie dostałam go nawet do rąk... Odpowiedziano mi tylko, że jajniki są w porządku... Pierwszy raz się spotkałam z takim zachowaniem... Wyszłam z płaczem, bo pytania jakie zadawałam to p. Doktor w sposób arogancki mi odpowiadała, lub w ogóle na nie nie odpowiedziała.. Chciałabym tylko przestrzec przed osobami które wybierają się pierwszy raz na wizytę do pani doktor, już nie wspominając o nastolatkach które nie miały nigdy do czynienia z wizytą u ginekologa, uraz do końca życia... Wizyta była refundowana przez NFZ i podejrzewam stąd takie zachowanie... Koleżanka była u tej samej p. Doktor (prywatnie) i wizyta wyglądała całkowicie inaczej, stąd było polecenie na umówienie wizyty.

Niestety podzielam negatywne komentarze. Na pytania odpowiedzi w bardzo niemiłym, pretensjonalnym tonie. Poczułam się traktowana „z góry”. Także mam wrażenie, że już lepiej o nic nie pytać, żeby się nie podkładać.

Nie polecam !!! Najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia, fatalna atmosfera, od samego wejścia pretensjonalny ton, teksty typu ,,dlaczego Pani się tutaj umówiła, proszę isc do swojego ginekologa”, szczerze odradzam umawiania się do tej Pani.

Karygodne podejście do pacjenta - niczym królowa angielska z pogardą odnosząca się do najniższego ze sług; nie wiem jak to możliwe, że ktoś taki pracuje z ludźmi...

Okropna Lekarka. Nie miła , nie uprzejma , nie kompetentna , wredne komentarze , brak prawidłowego wytłumaczenia przebiegu ciąży . Uważa , że zawsze są zadawane głupie pytania przez pacjentów , jakbyśmy wszystko wiedziały w zakresie ginekologii. A ! Bardzo nie delikatna ! Badania bardzo bolesne. Twierdzi , że mówiła o przepisanym leku , a tak nie było. Nie umie przyznać się, że coś nie przekazała ... A na koniec powiedziała , że proszę przepisać się do innego lekarza , jeśli mi coś nie pasuje . Bardzo bardzo nie polecam ...

Bardzo bardzo nie polecam !

Szczerze polecam Panią Doktor! Dokładny wywiad i badanie, spokojne podejście i rzeczowe wyjaśnienia. Czuję wreszcie, że trafiam do właściwego lekarza.

Pani doktor gdy dowiedziała się, że jestem dziewicą stwierdziła, że nie wie jak ma mnie zbadać. Bardzo niemiła!

Okropna kobieta Prowadziłam u niej swoją pierwszą ciąże przepisywała mi leki których jak okazało się u innego lekarza wcale nie potrzebowałam na dodatek za każdym razem byłam krytykowana o każde możliwe pytanie Przy mnie upominała swoje koleżanki z pracy ogólnie bardzo nie miła atmosfera nie polecam a tym bardziej kobietą w ciąży

Okropna kobieta

Pani doktor narzuca swoje poglądy, nie uznaje stanowiska pacjentki. Niby ok, ale nie wrócę już do tej pani doktor.

Na wizycie u Pani doktor czuje się zawsze spieta. Wole już o nic nie pytać bo boje się że znowu odpowie w niemiły sposób..