lekarz Alicja Dziadoń-Wietrzny

3,4
3,6
2,8

Pani doktor narzuca swoje poglądy, nie uznaje stanowiska pacjentki. Niby ok, ale nie wrócę już do tej pani doktor.

Trafiłam do Pani doktor - bardzo przyjemna kobieta. Luźna atmosfera - można z nią pożartować. Przepisała mi nowoczesne i bardzo wygodne preparaty. Bardzo dokładny wywiad oraz badanie, nie spieszy się - bada dokładnie i zadaje dużo pytań. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. PLUS

Okropna kobieta Prowadziłam u niej swoją pierwszą ciąże przepisywała mi leki których jak okazało się u innego lekarza wcale nie potrzebowałam na dodatek za każdym razem byłam krytykowana o każde możliwe pytanie Przy mnie upominała swoje koleżanki z pracy ogólnie bardzo nie miła atmosfera nie polecam a tym bardziej kobietą w ciąży

Okropna kobieta

Na wizycie u Pani doktor czuje się zawsze spieta. Wole już o nic nie pytać bo boje się że znowu odpowie w niemiły sposób..

bardzo przyjemna i kompetentna pani doktor.prowadziła moje dwie ciąże bez żadnego zarzutu.przebada,wyjaśni,wytłumaczy...polecam