Od 1992 roku prowadzę Gabinet Stomatologiczny Zielone Jabłko w Warszawie na Saskiej Kępie. Obecnie liczba stałych pacjentów przekracza już 3000. Od 2008 roku leczenie kanałowe pod mikroskopem stomatologicznym jest moją główną i ulubioną specjalizacją. Uczestniczę w licznych kursach praktycznych oraz kongresach naukowych krajowych i zagranicznych prowadzonych przez najlepiej doświadczonych endodontów. Wykonuję leczenie kanałowe pod mikroskopem na zlecenie stomatologów z innych gabinetów. Nie ...

W nowocześnie wyposażonym gabinecie "Zielone Jabłko" przyjmuje Pani dr Alicja Dziedzicka. Profesjonalizm, dokładność, empatia dla pacjenta i spokój jaki emanuje od Pani Doktor powoduje, że z przyjemnością odwiedzam gabinet już od kilkunastu lat. Wszystkim, którzy cierpnią i którzy chcą poprawić estetykę swojego wyglądu polecam Panią Doktor A. Dziedzicką. Zadowolona pacjentka

Zadowolona pacjentka

Zdecydowanie polecam pacjentom, takiej kompetencji i fachowości nie spotkają nigdzie. Sprzęt najnowszej generacji, fachowa i miła obsługa Pań asystentek. Pani doktor bardzo miła, kwalifikacje ma na światowym poziomie, które w pełni wykorzystuje. Zawsze wiadomo co trzeba zrobić,ile razy przyjść, aby wyleczyć wszystko po kolei.

wysokie kwalifikacje, fachowość, najnowszy sprzęt, najnowsze technologie zwłaszcza w endodoncji (leczenie kanałowe), kompleksowe podejście do mojego indywidualnego problemu zdrowotnego, ocena wystawiona na podstawie wieloletniego leczenia się w tym gabinecie, też jestem lekarzem choć innej specjalności

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134