lekarz Alicja Furmańska

Psychiatra

Lekarz przepisuje pacjentom kilka worków chemii!! Chyba chce ich struć! Masakra! Stawia złe diagnozy. Daje jakieś głupie testy na inteligencje! Jeśli można je nazwać że są na ,,inteligencje"!!Nie polecam.

Lekarz przepisuje pacjentom kilka worków chemii!! Chyba chce ich struć!

Bardzo szanuję i cenię Panią Doktór, bo pomogła i mnie, i mojemu bratu.O tym, jakim jest szanowanym lekarzem świadczą kolejki do niej. Dziękujemy Pani Doktór!

Pani Doktor wsparła mnie w trudnym okresie po smierci Mamy. Bardzo to doceniam.Była taktowna i życzliwa.

Super Lekarz !!! Dzieki Pani Doktor znów czuje sie świetnie. Z całą pewnością moge polecić panią Furmańską jest życzliwa, słucha pacjenta, dokładnie wytłumaczyła mi co mi dolega no i co najważniejsze jest skuteczna !!! Dziekuje za pomoc i w 100% POLECAM

mojej znajomej 10 lat przypisuje te same leki...uważam iż wywołała tym znaczne pogorszenie zdrowia...

Jestem zadowolony - bardzo pomogła mojej żonie. Godna polecenia - życzliwa i uważna.

Nie jestem zadowolona z metod leczenia Pani doktor.Może na swój sposób słucha pacjenta,ale lubi eksperymentować z lekami i przepisuję ich bardzo dużo.Powinna słuchać co mówi pacjent,a nie tylko przekonywać o swoich racjach.Generalnie lekarze nie lubią pacjentów,którzy mają coś do powiedzenia.

bardzo dobra doktor cierpliwa i lagodna ale konkretna wzbudza zaufanie pmaga wyjsc z depresji i nie naciaga na kase

Myślałam że tak wspaniali lekarze nie istnieją,pełen szacunek do każdego pacjenta...Pani Doktor wychodzi i sama zaprasza do gabinetu co jest ewenementem,poza tym człowiek czuje jakby Pani Doktor Alicji NAPRAWDĘ zależało na człowieku,na jego zdrowiu i powrotu do normalności...TO JEST CZŁOWIEK-LEKARZ a nie lekarz który "załatwia" pacjentów w sekunde i jak "ksero"...

Pani dr Alicja Furmańska jest lekarzem z powołania. O wysokim poczuciu odpowiedzialności za pacjenta w zakresie zdrowotnym i o nie mniejszym poziomie odpowiedzialności w zakresie poszanowania jego godności. Jest znakomitym profesjonalista i wspaniałym człowiekiem. Mimo rozlicznych, codziennych obowiązków zawodowych - jest Ordynatorem Oddziału - nikomu nie odmawia swojego czasu.I nie każe pacjentowi wyczekiwać pod drzwiami swojego gabinetu, ale przychodzi do pacjenta i go zaprasza.Każdemu pacjentowi, któremu zależny na tym, aby dojść do pełnej formy psychofizycznej, polecam opisanie swojego problemu Pani dr A.Furmańskiej. Megi

Megi