Chciałbym się dowiedzieć na temat diety na masę mięśniową . Jeżeli to jest możliwe , to proszę mi napisać na E-mail aa.aa@poczta.pl

Bardzo dobra i miła Pani dietetyk. Po latach prób podejmowania diet na własną rękę w końcu osiągnąłem upragnioną masę. Dzięki pomocy Pani Ali nie tylko zrzuciłem zbędne kilogramy, ale również nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania. W trakcie trwania diety mogłem liczyć również na wsparcie w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Polecam !

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Rabka-Zdrój"?

mgr
Anna Jasińska-Piątek