Alicja Gołąb

Psychiatra

2,5

Przerażająco niekompetentna osoba. Osobom na skraju wytrzymałości psychicznej wmawia, że nic im nie dolega i zmyślają, bo depresja jest teraz czymś modnym. Nie słucha, manipuluje faktami oraz dopowiada sobie zmyślone przez nią historie. Pacjenci których "leczy" w szpitalu psychiatrycznym są w o wiele gorszym stanie po jej obchodzie. Roztrzesione i chcące sobie zrobić krzywdę osoby są pozostawiane na pastwę losu. Z całego serca nie polecam tej Pani. Powinna ona być pozbawiona praw do wykonywania zawodu.

Mila kobieta,ale ostrzegam: Po kilkunastu latach leczenia,NAGLE i bez zadnego powodu odmowila mi wypisania e-recept i pozostawila samemu sobie z objawami naglego odstawiena lekow!!! Nawet po kilkunastu sms-sach i mail-ach z prosba o wypisanie recept i opisaniu objawow odstawienia lekow,po prostu mnie olala!!!!!

Mila kobieta,ale ostrzegam:
Po kilkunastu latach leczenia,NAGLE i bez zadnego powodu odmowila mi wypisania
e-recept i pozostawila samemu sobie z objawami naglego odstawiena lekow!!!
odstawienia lekow,po prostu mnie olala!!!!!

Na pierwszym spotkaniu z lekarzem, odrazu była opinia "nie jestem w stanie pomóc. Pomoże tylko oddział zamknięty". Uważam iż można to podpiąć pod błąd w sztuce medycznej. Nawet nie została wysłuchana do końca historia, która doprowadziła do obecnego stanu psychicznego. Pacjent po wyjściu od lekarza, był w dużo dużo gorszej kondycji psychicznej niż przed wejściem. Piesze to jako Terapeuta Zajęciowy.

Uważam iż można to podpiąć pod błąd w sztuce medycznej.
Piesze to jako Terapeuta Zajęciowy.

Nadzwyczaj profesjonalna, empatyczna, a przy tym subtelna i delikatna Pani Doktor. Rzadko się zdarza taki doskonały psychiatra. Każdemu polecam.