lek. dent. Alicja Gontarek-Guga

Bardzo dobra pani stomatolog. Wyleczyła mi kilka zębów, wszystkie mają się świetnie. Był i taki trudny przypadek, że pani doktor nie dawała gwarancji, że odbudowa będzie trwała. Mówiła, że może kilka miesięcy wytrzymać. Ale ząb ma się dobrze już kilka lat. Szczerze polecam

Najlepszy stomatolog w mieście :) Fachowo, krok po kroku tłumaczy co w danej chwili robi w buzi, jest baaardzo delikatna i nie pozwoli cierpieć na fotelu :) Do tego sympatyczna, zawsze pogada i pośmieję się :) Polecam panią doktor do leczenia ząbków dzieciom bo ma świetne podejście. Ja od 6 lat korzystam z jej usług i żadnych problemów.